Clip in 300g HOLLYWOOD 

Clip in 300g HOLLYWOOD

Clip in 300g HOLLYWOOD

CLIP IN HOLLYWOOD

300 gramov pre husté vlasy

2. Vyberte odtieň, ktorý je najbližšie k vašej farbe vlasov

 

Čierna
ako uhoľ

Prírodne
čierna

Tmavo
hnedá

Stredne
hnedá

Svetlý
gaštan

Svetlý
mahagón

Svetlo
hnedá

Prírodne
popolavá

Extra
béžová

Platinová
extra

Platina

Najsvetlejší
blond

Silver
grey

Tmavo
fialová

Prír. popolavá /
najsv. blond

Extra béžová /
platina

Piesková /
platina

Tmavo hnedá /
svetlý gaštan

Stredne hnedá /
najsv. blond

Prír. popolavá /
platina

Extra béžová /
najsv. blond

VLASY AKO NOSIA HOLLYWOODSKE HVIEZDY

Táto kategória zahŕňa exkluzívny tovar - CLIP IN vlasy, ktoré vám vytvoria extra objem, taký aký nosia hollywoodske hviezdy! Vyberať môžete z dvoch typov balenia - 300 gramov vlasov (ázijské REMY vlasy), ktoré máme v dĺžke 50 cm a skladajú sa z 9 vlasových pásov (2x 28 cm, 1x 19 cm, 1x 17 cm, 1x 14 cm, 2x 12 cm, 2x 9 cm), alebo 270 gramov vlasov (ázijské REMY vlasy), ktoré dosahujú 40 cm a opäť sú z 9 kusov pásů.v

Pre tých, čo netúži po tak exkluzívnom objeme vlasov, máme dve možnosti - buď vám budú vyhovovať clip in vlasy, ktrorý len zľahka dodajú vášmu účesu objem, tie potom nájdete v kategórii CLIP IN CLASSIC. Tieto clip in vážia 100 gramov a skladajú zo 7 kusov pásov. Alebo môžete vyberať z kategórie CLIP IN FASHION, v ktorej sú clip in vlasy s hmotnosťou 200 gramov, zložené z 8 pásov. Tento typ clip in vlasov váš objem zdvojnásobí.

Výhody CLIP IN

✔ jednoduchá aplikácia za 5-10 min.
✔ jednoduché odstránenie
✔ Ľudské vlasy, žiadna umelina!
✔ REMY vlasy - záruka nestrapatenia!
✔ dodajú vám objem ako nosia celebrity
✔ môžete ich nosiť len príležitostne na výnimočnú akciu
✔ neničia vám vaše vlasy
✔ jednoduchá údržba, vydržia dlhé roky
✔ ušetríte svoje peniaze aj čas
✔ 2 roky záruka

ProfiBeauty CLIP IN 

ĽUDSKÉ VÝBEROVÉ VLASY REMY - naše clip in pripravujeme naozaj zo skutočných ľudských vlasov, oproti clip in z umelých vlasov alebo dokonca namiešaných vlasov niektorých predajcov (asisjké s umelými) majú výrazne vyššiu životnosť. Sú to vlasy REMY a boli zosúladené v smere svojho prirodzeného rastu, tzn. že sa nestrapatia.
NESTENČENÉ VLASY - vlasy rozhodne nie sú na koncoch stenčované, sú naopak rovnako husté po celej svojej dĺžke. Dĺžku vlasov uvádzame v priemere (50-55 cm), najdlhšie vlasy môžu ale dosahovať až 58 cm.
HMOTNOSŤ VLASOV NEZHARNUJE OBALOVÝ MATERIÁL - pozor, mnohí predajcovia uvádzajú gramáž vlasov s tým, že ich váži aj so sponkami alebo obalom. Naša hodnota vypovedá len o hmotnosti samotných vlasov.
OPTIMALIZOVANÉ ROZMERY PÁSOV - pásy sú pripravené presne na mieru, všetko sme testovali na našich klientkách. Nad ušami sú vytvarované, aby perfektne priľnuli k vašej hlave, neodstávali a neničili tak výsledný účes.
PEVNÉ, KVALITNÉ SPONKY - aj na výbere sponiek sme si dali záležať. Naše sponky sú tak z odolného kórejského kovu, ktorý na rozdiel od bežného čínskeho, znesie väčšiu záťaž. Sponky sú potiahnuté protišmykovým silikónovým povrchom, aby jednak nešmýkali a tiež aby vám nepoškodzovali vlasy.
OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDOM PÁSE - na každom páse je v mieste švu aplikovaná čipka, aby vás šev neškrabal na hlave a príjemne sa vám tak clip in nosili. Čipka tiež zaručuje, že sa vaše vlasy nebudú miešať do clip in vlasov.
VÝBER Z 3 TYPOV SETU - chceme uspokojiť nároky každej klientky, preto sme pripravili 3 typy setov pre jemný objem, dvojnásobný a potom jedinečný hollywood objem, ktorý máme za najlepšie ceny v EÚ.
KVALITA ZA TÚ NAJLEPŠÍU CENU - naším cieľom je ponúkať kvalitné vlasy, ale zároveň aj za prijateľné ceny.

ZDARMA pre klientov ProfiBeauty

PORADŇA - radi Vám s výberom pomôžeme priamo v našej predajni v Korunní 20, Praha 2 Vinohrady.
PRIPEVNENIE CLIP IN - clip in vám môžeme ihneď aj pripevniť priamo v našom salóne.
STRIH S NOVÝMI CLIP IN - v cene clip in máte aj zastrihnutie účesu. Ak sa budete chcieť objednať na zastrihnutie s našimi clip in, prosím, rezervujte si svoj termín.
VÝMENA / VRÁTENIE DO 14 DNÍ - ak zistíte, že ste odtieň neodhadli správne, nič sa nedeje, do 14 dní nám vlasy pošlite alebo prineste na predajňu späť. Viac informácií v našich obchodných podmienkach.
ZÁRUKA 2 ROKY - vlasy clip in majú dvojročnú záruku, viac nájdete v reklamačnom poriadku.
INŠPIRÁCIA, RADY - radi Vás zásobujeme aj našimi nápadmi, tipmi, súťažami, sledujte preto náš facebook a instagram, aby vám nič neuniklo.

V ProfiBeauty vždy niečo naviac

✔ Instruktážne video "ako nasadiť CLIP IN" na našom YouTube kanále
✔ Obrázkový manuál - 4 kroky ako nasadiť Clip in vlasy! 
✔ Starostlivosť o CLIP IN

Naše CLIP IN vlasy si obľúbil napríklad aj slávny kaderník Michal Zapoměl, nižšie môžete nahliadnuť na jeho show ROAR. Ďalej sme našimi CLIP IN skrášlili dievčatá na súťaži Miss Face ...