Dámske poloparochne, tupé 

Dámske poloparochne, tupé

Dámske poloparochne, tupé

Ponuku poloparochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe toho najlepšieho. Už čoskoro sa dočkáte!

POLPAROCHŇA NA VAŠE PROBLEMATICKÉ MIESTA

Poloparochňa alebo tiež vlasové tupé je vhodné pre tých, ktorí o svoje vlasy neprišli &uacu...

Ponuku poloparochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe toho najlepšieho. Už čoskoro sa dočkáte!

POLPAROCHŇA NA VAŠE PROBLEMATICKÉ MIESTA

Poloparochňa alebo tiež vlasové tupé je vhodné pre tých, ktorí o svoje vlasy neprišli úplne, naopak väčšinu svojich vlasov majú a trápi ich len čiastočná strata vlasov. Pod pojmom vlasové tupé si mnohí nevedia predstaviť, ako produkt vyzerá, kam sa umiestňuje a pod. Preto hovoríme o poloparochni, ktorá z názvu evokuje, že sa jedná o vlasový produkt podobný parochni. V čom sa teda líši? Jednoducho povedané nie je na celú hlavu, ale len na postihnuté miesto, kde chýbajú vlasy alebo ich je málo. Poloparochňa je malé koliesko, na ktorom sú pripevnené vlasy. Toto koliesko si vyberiete vo veľkosti, akú práve potrebujete, tak aby zakrylo dané miesto. Pripevnenie je možné niekoľkými spôsobmi - môže sa lepiť špeciálnym adhezívom, ktoré neškodí ľudskej koži, obojstrannou páskou, alebo jednoducho sa môže pripevniť pomocou sponiek a tým pádom aj jednoducho zložiť. U nás zakúpite vlasové tupé so sponkami, pretože nám príde tento spôsob jednoduchší a najšetrnejší. Môžete si tupé kedykoľvek zložiť, predovšetkým je to vhodné na noc. Bude sa Vám pohodlnejšie spať a vlasy na poloparochni sa nebudú zamotávať, tým pádom aj oveľa dlhšiu dobu vydržia krásne a prirodzené. Najčastejšie poloparuka kryje začínajúcu plešinu, ktorá je bežná na temene hlavy alebo na začiatku čela, prípadne poloparochňa vhodne maskuje lysiny u alopéciu.
Naša poloparochne pripravujeme z kvalitných európskych vlasov, na ktoré je samozrejmosťou dvojročná záruka proti strapateniu. Podkladový materiál je z priedušného ľahkého tylu a sponky sú silikónové, takže neničia vlasy a nezošmykujú. Samozrejme, že si môžete vybrať parochňu na celú hlavu, ale prečo? Ak vezmete do úvahy nižšie uvedené informácie, je to zbytočné. Ak samozrejme nechcete úplnú zmenu imidžu.

  Pro koho je poloparochňa vhodná?

  ✔ pre zakrytie plešiny (alopécia)
  ✔ pre zakrytie lysiniek
  ✔ pre zakrytie preriedených miest

Výhody poloparochne

  • je ľahká a lacnejšia ako parochňa na celú hlavu
  • zaberá iba postihnuté miesto, zvyšok sú Vaše vlasy
  • v kombinácii s Vašimi vlasmi bude výsledok prirodzenejšií
  • nebude sa Vám v nej potiť celá hlava, to oceníte najmä v lete
  • veľmi rýchlo ju pripevníte a dáte dole
  • jednoduchšia údržba

ProfiBeauty PAROCHNE

♥ PRAVÉ ĽUDSKÉ VLASY 
♥ VLASY EURÓPSKEHO TYPU, KVALITA REMY
♥ PRIEDUŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
♥ 3 NAJČASTEJŠIE VEĽKOSTI IHNED K ODBERU
♥ ŠIROKÝ VÝBER ODTIEŇOV
♥ RUČNÁ PRÁCA
♥ PRÍJEMNÁ NA NOSENIE

Poloparochňa na zákazku

Môžeme Vám samozrejme pripraviť aj poloparochňu / tupé na zákazku presne podľa Vašich predstáv. Zákazkové poloparochne pripravujeme zo stredoeurópskych vlasov, ručne vlas po vlasu. Poloparuka bude hotová v priebehu 3 dní, finálny dátum dodania Vám však upresníme po zaslaní Vašej nezávätnej objednávky. Na základe tohto dopytu Vám vypracujeme cenu a dohodneme sa na mierach a čase výroby. S mierami Vám radi pomôžeme - najlepšie v našej kamennej predajni, kde všetko spolu odmeriame a vyplníme, prípadne Vám poradíme cez telefón alebo email.

Zákazková výroba poloparochní na mieru

ZOBRAZIŤ POPIS ↴