Nano Ring 

Nano Ring

Nano Ring

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácia

O metóde

Nano Ring patrí medzi “studené” metódy, nedochádza tak k poškodeniu vašich vlasov vplyvom vysokej teploty, ktorá je bežná napríklad pri keratine za tepla alebo micro tubes. Metóda Nano Ring je podobná metóde Micro Ring, rozdieľ je vo veľkosti krúžkov. Nano Ring je ešte o polovicu menší. Výsledkom sú tak omnoho menšie spoje, ktoré nevidíte a pri nosení vás netlačia. Počas spánku ich zo začiatku citlivejšie klientky môžu vnímať. Menšie spoje so sebou nesú samozrejme zložitejšiu aplikáciu, ktorá môže trvať niekoľko hodín (cca 3 hodiny). Do prameňa vlasov určených na predlženie sa zataví malí drôtik a ten sa následne navliekne do krúžkov. Tie sa musia najprv navliecť na jednotlivé pramienky klientky za pomoci navliekatka, ktorému sa hovorí tiež “háčik”. Po navlieknutí krúžky stlačíme aplikačnými kliešťami. V prípade posunutia alebo odstránenia vlasov krúžky roztvoríme opäť s pomocou klieští. Nevýhodou tejto metódy je to, že krúžky sú kovové, môžu trhať vlasy a musíte brať do úvahy, že niekto by na ne mohol byť alergický. Nano Ring nedoporučujeme ani zákazníčkam s veľmi jemnými vlasmi, ktorým by mohli pramene zo spojov vyklznúť, alebo by mohli spoje medzi jemnými vlasmi presvitať.

Chcete ovládať túto metódu?

Prihláste sa do nášho kurzu. Organizujeme ich v našom školiacom stredisku v Prahe v Českej republike. Máme radi individuálny prístup a preto kurz prebieha v rozmedzi 1 až 5 uchádzačov. Po úspešnom absolvovaní získate od nás certifikát a možnosť ďalšej spolupráce. Radi budeme vašu prácu prezentovať prostredníctvom našich webových stránok. Pre začiatočníkov ponúkame aj výhodnú sadu, ktorá obsahuje všetko pre predlžovanie metódou Nano Ring.


Výhody

  • nezaťažujete svoje vlasy teplom

  • skutočne miniatúrne spoje, polovičné oproti micro ringu

  • nepoužívate žiadne chemické látky


Príslušenstvo k metóde:


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ základy o vlasoch
✔ základy o všetkých metódach predlžovania vlasov
✔ všetko o krúžkoch nano ring

Na začiatku kurzu sa dozviete všetky základy o typoch vlasov, ako sa chovajú, ako ich od seba odlišujeme a prečo sú jedny kvalitnejšie a druhé nie. Predstavíme si všetko čo sa týka predlžovania vlasov a metód, ktoré sa dnes používajú. Aj ked máte záujem o predlžovanie metódou Nano Ring, je vhodné si vypočuť všetko aj o ostatných možnostiach predlžovania. Možno vás to motivuje na prihlásenie sa do ďalšieho kurz, minimálne tieto znalosti určite odcení vaša klientela. Ako viete, klienti sú radi ak si môžu vybrať, naviac nie každý si môže dovoliť práve túto techniku. Behom teórie sa tak dozvieme celkové základy z nášho oboru a zoznámime sa pochopiteľne aj s vhodným materiálom.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ teória uvedená do praxe
✔ precvičovanie, precvičovanie, precvičovanie
✔ záverečné predlženie vlasov na našej modelke

Po nevyhnutnej dvojhodinovej teórii sa už budeme môcť smelo vrhnúť do práce. Čaká nás výber a určenie vlasov klientky a potom už nasleduje samotné precvičovanie. Celý proces predlžovania si budete môcť opakovane skúšať na cvičnej hlave. My vás budeme neustále sledovať a radiť krok za krokom. Naučíte sa, aké miesta sa musia vynechať, ako si rozvrhnúť vlasy a podobne. Ak si nebudete vedieť rady, sme tu pre vás. Nakoniec na vás čaká skutočné predlženie vlasov na našej modelke.

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ marketingový plán
✔ príprava cenníka
✔ možnosti propagácie

V prípade záujmu sa môžeme vrhnúť aj do tretej časti kurzu, ktorá má slúžiť ako pomocná ruka vašho podnikania. Poradíme vám so všetkým s čím si nieste istý. Pomôžeme vám so zostavením cien vašich služieb, propagáciou salónu, vyzdobením reklamnými plagátmi a tiež vám dodáme letáčiky informujúce o možnostiach predlženia vlasov vo vašom salóne, atď.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: 143,91 

S PRÍSLUŠENSTVOM: 247,20 

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Kurz s príslušenstvom obsahuje:

  • kliešte Profi s reguláciou teploty až na 220 °C na prípravu spojov

  • Talianský keratin, čirý granulát 100 g

  • Talianský keratin, profi tyčinka veľká

  • sada na predlžovanie vlasov Nano Ring v koženom obale (háčik + aplikačné a odstraňovacie kliešte)

  • 500 ks kovových krúžkov Nano Ring – mix farieb po 100 ksONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM