O NÁS 

O NÁS

O NÁS

ProfiBeauty – špecialista vo svete predlžovania vlasov

Spoločnosť ProfiBeauty zahájila činnosť v roku 2007 výkupom ľudských vlasov a následným predajom na eshope profibeauty.cz, ako do kaderníckych salónov predlžujúcich vlasy, tak aj koncovým zákazníkom po celej Českej republike. Našim zámerom bolo predovšetkým predávať kvalitný vlasový materiál za adekvátnu cenu, pretože v dobe nášho vzniku bolo predlžovanie vlasov službou, ktorú si zďaleka nemohol dovoliť každý. Ceny predlžovaných vlasov sa pohybovali skutočne vysoko a naviac sa väčšinou jednalo o vlasy nízkej kvality. Je samozrejme nutné prihliadnuť k tomu, že predlžovanie vlasov bolo na začiatku 21. storočia v Českej republike len v počiatkoch, a tak vlastné vlasy klientov trpeli a predlžené vlasy nedosahovali taký efekt, ako je tomu už dnes.

Ako jediný dodávateľ vlasov v ČR nakupujeme vlasy od dodávateľov, ktorí na svoje produkty získali certifikát CE. To zaručuje maximálnu kvalitu vlasov vo všetkých kategóriach a zdravotnú nezávadnosť farieb použitých na vlasoch.

Ponúkame len to najlepšie...

Na našom eshope môžete zakúpiť výhradne len tie najkvalitnejšie produkty. Na predlžovanie a zahusťovanie vlasov ponúkame 100% ľudské vlasy (ktoré pochádzajú aj z našich výkupov), môžete si vybrať z roznych typov vlasov: Stredoeurópske vlasy, Východoeurópske vlasy (rovné, vlnité, kučeravé), dĺžok a farieb. S výberom pre vás najvhodnejších vlasov vám samozrejme radi pomožeme, či už prostredníctvom telefónu, emailom alebo môžete za nami prísť osobne do našej predajne a všetko si vyskúšať. Všetky kontakty na nás nájdete TU. Svojim zákazníkom nepredávame len vlasy, ale chceme pridať aj niečo naviac, a to rady, ako sa o vlasy starať a naše skúsenosti.

10 výhod, prečo nakupovať práve u nás

  1. Garancia včasného dodania, odosielame tovar hneď po spracovaní objednávky

  2. Podrobné informácie o každom produkte, vždy viete, čo nakupujete

  3. Možnosť osobného odberu v ašej centrále v Prahe

  4. Konzultácie o produktoch, doporučenie správneho odtieňa úplne ZDARMA

  5. Zníženie ceny pre veľkoobchodných odberateľov

  6. Výhody, akcie, zľavy pre verných zákazníkov

  7. Možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Cofidis

  8. Možnosť do 14 dní vrátiť nepoužitý tovar bez udania dôvodu

  9. Možnosť výmeny nepoužitího tovaru kus za kus

  10. Informácie a poradňa na webe eshopu