PAROCHNE 

PAROCHNE

Ponuku parochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe tých najlepších parochní. Už čoskoro sa dočkáte!

PAROCHNE Z PRAVÝCH ĽUDSKÝCH VLASOV

Parochne sú v dnešnej dobe často vyhľadávaným tovarom, a to nielen ako zdravotná pomôcka, ale ak...

Ponuku parochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe tých najlepších parochní. Už čoskoro sa dočkáte!

PAROCHNE Z PRAVÝCH ĽUDSKÝCH VLASOV

Parochne sú v dnešnej dobe často vyhľadávaným tovarom, a to nielen ako zdravotná pomôcka, ale ako moderný doplnok účesu. Áno, je to tak! Dnes parochne vyhľadávajú aj dámy, ktoré túžia po okamžitej zmene imidžu, ale nie trvalej. Tie však málokedy nájdu to, čo hľadajú, nechcú nemoderné parochne s trvalou onduláciou, aké sa skrývajú niekoľko rokov na pultoch parukárni. My sme sa tak rozhodli zamerať na to, aby sme uspokojili vaše požiadavky a mohli ste si u nás zakúpiť parochňu IHNEĎ, ktorá bude vyzerať prirodzene a predovšetkým vám padne! U nás si môžete zakúpiť parochňu z pravých ľudských vlasov! U nás syntetické parochne nehľadajte. Parochne z umelých vlasov nevyzerajú dobre, príliš sa lesknú, každý to na vás ihneď spozná. Navyše ako je známe syntetika parochna "veľmi hreje". Iste ste už počuli, ako mnohé dámy vo finále parochne odkladajú a chodia v šatke, aby sa im nepotila hlava. Naše parochne preto vyrábame z priedušného materiálu, ktorý umožní vašej pokožke dýchať a predovšetkým používame ľudské vlasy. Parochne sú pripravené z európskych vlasov, ktoré sa nestrapatia a sú naozaj kvalitné a krásne. Vyberať si môžete z troch veľkostí, ktoré sme po testovaní vyhodnotili ako najčastejšie rozmery. Samozrejme ak chcete mať parochňu presne na mieru, radi vám ju individuálne zhotovíme, na to máme priamo zákazkovú výrobu.

 

paruka_mala.jpg

Pre koho sú parochne určené?

✔ pre tých, čo trpia úplnou stratou vlasov
✔ pre tých, čo majú čiastočnú plešinu
✔ pre tých, čo majú na hlave lysiny
✔ pre tých, čo majú slabé a riedke vlasy
✔ pre tých, čo chcú razantnú zmenu účesu
✔ pre tých, čo chcú čas od času zmenu

Výhody parochne

 • parochňa Vám pomôže vyriešiť Vaše trápenia s nedostatkom vlasov
 • úplne zakryje plešinu, čiastočnú plešinu alebo holé miesta na hlave
 • umožní Vám návrat do života, aj keď máte závažné ochorenie
 • na noc ju môžete zložiť a môžete tak pohodlne spať
 • môžete ju kedykoľvek zložiť
 • jednoduchá údržba, nemusíte ju tak často umývať ako vlastné vlasy
 • ľahko získať úplne inú image

Typy parochní

SKLADOVÉ PAROCHNE

ihned k odberu
3 univerzálne
veľkosti

POLOPAROCHNE

ihned k odberu
čiastočná vlasová
náhrada

PAROCHNE NA MIERU

zákazková výroba
podľa vášho priania
presne na mieru

ProfiBeauty PAROCHNE

PRAVÉ ĽUDSKÉ VÝBEROVÉ VLASY REMY - parochne vyrábame zásadne z ľudských vlasov, pretože umelé parochne sú viditeľne neprirodzené a majú obrovské množstvo nevýhod, ako napríklad kratšiu životnosť, výraznejšiu tendenciu strapatenia, neprirodzený lesk, nadmerné teplo z umelých vlákien, nemožnosť tepelnej úpravy. Všetky vlasy sú kvality REMY, teda sa nestrapatia.
NEZTENČENÉ KONCE - u našich parochní sa nemusíte obávať ztenčených koncov. Vlasy sú rovnako husté, ako na temene hlavy, tak na končekoch.
NEZÁVADNÝ A PRIEDUŠNÝ MATERIÁL - ako podkladový materiál používame najjemnejší a priedušný tyl, ktorý je príjemný na nosenie, nikde Vás nebude škrabať a tiež umožňuje maximum priedušnosti pre Vašu pokožku. Hlava sa Vám tak bude potiť naozaj minimálne. Náš tyl, s ktorým pracujeme je navyše zdravotne nezávadný, takže nehrozia kožné alergické reakcie.
VÝBER Z 3 DRUHOV - v našom sortimente si vyberiete nie len parochne pokrývajúce celú hlavu, ale aj poloparochne na holé miesta a ako tretí typ vyrábame parochne presne na mieru.
3 NAJČASTEJŠIE VEĽKOSTI IHNEĎ K ODBERU - otestovali sme na zákazníkoch tri najčastejšie veľkosti hlavy, podľa toho sme parochne rozdelili na veľkosti S, M, L. Parochňa Vám perfektne sadne a nebude padať. Pokiaľ si parochňu nevyberiete, potom ju pre Vás radi pripravíme na mieru.
KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU - aj Vy máte právo na kvalitnú a modernú parochňu, už nemusíte nosiť neforemné parochne z čias komunistickej éry.

ZDARMA pre klientov ProfiBeauty

PORADENSKÉ SLUŽBY - ak si budete chcieť u nás zakúpiť parochňu alebo priamo vyrobiť, odporúčame návštevu v našej predajni v ulici Korunní 20, Praha 2 Vinohrady. Parochňu je vhodné si vyskúšať, len tak zistíte, či Vám skutočne perfektne sadne a vyskúšate si, ako sa v nej budete cítiť. Pri zákazkovej výrobe spoločne vezmeme všetky potrebné miery a spoločne urobíme objednávku. Pred objednaním všetko spolu prekonzultujeme, oznámime Vám predbežnú cenu a dobu výroby apod. Ak sa nemôžete dostaviť osobne, môžete sa s nami spojiť cez chat, mailom na servis@profibeauty.cz alebo telefonicky na čísle +420 725 811 086. No samozrejme osobnému kontaktu sa nič nevyrovná, len ten zaručuje 100% správny výber parochne.
NASADENIE PAROCHNE - pri zakúpení parochne Vám samozrejme parochňu nasadíme a ukážeme pár vychytávok.
ZASTRIHNUTIE - ak to budete vyžadovať, môžeme Vám parochňu aj zastrihnúť, aby bol váš výsledný účes dokonalý. Ak budete plánovať nákup parochne s následnou úpravou, prosím, rezervujte si svoj termín.
MOŽNOSŤ VRÁTENIA DO 14 DNÍ - pri nákupe online sa niekedy stane, že netrafíte ten správny odtieň, správnu veľkosť. Nebojte sa, máte samozrejme možnosť výmeny do 14 dní zadarmo za inú. Viac informácií v našich obchodných podmienkach.
DVOJROČNÁ ZÁRUKA - na parochňu sa vzťahuje samozrejme záručná doba po dobu dvoch rokov. Je však nutné brať ohľad na to, že budeme skúmať starostlivosť, akú ste parochni venovali. S parochňou je potrebné zaobchdádzať obzvlášť opatrne, preto odporúčame, aby ste po zakúpení parochne u nás absolvovali kurz základnej starostlivosti o parochňu.
♥ INŠPIRÁCIA, RADY A TIPY - na našom facebooku, Instagrame a v článkoch nášho magazínu môžete nájsť veľa doplňujúcich informácií. Samozrejme budeme radi, keď nám dáte tip, čo vám chýba a čo by ste uvítali.

Parochňa alebo poloparochňa?

Najčastejšou klientelou nakupujúcou parochne sú samozrejme klienti, ktorí trpia stratou vlasov zo zdravotných dôvodov (napr. Strata vlasov po chemoterapii, alopécia, úrazy a traumatické nehody a pod.) Pre týchto klientov nechceme nič iné, než aby sa cítili sami sebou a mohli sa späť začleniť do spoločnosti bez toho aby museli niekomu vysvetľovať svoj zdravotný stav. V našej ponuke máme okrem parochní aj poloparochne  čiže vlasové tupé, ktoré môže uspokojiť tých, ktorí neprišli o svoje vlasy celkom. Vlasové tupé kryje len miesto, kde nie sú vlasy, prípadne kde je vlasov málo. Vlasové tupé je doplnené o sponky, ktorými si ho prichytíte na svoje vlasy, potom už sa len prevedie záčes s vašimi vlasmi a nikto skutočne nič nespozná. Takže jednoducho povedané, ak potrebujete zakryť lysiny, plešinu na temene hlavy, preriedené miesta, ale inak vlasy máte, bude pre vás poloparochňa ideálnou voľbou. Ak trpíte úplnou stratou vlasov je pre vás ideálna klasická parochňa.

 

PAROCHŇA POLOPAROCHŇA/TUPÉ
HLAVNÝ ÚČEL úplne zakrytie hlavy zakrytie lysiniek a preriedených miest
PRE KOHO JE URČENA pre kohokoľvek s úplnou stratou vlasov (prípadne s riedkymi vlasmi, preriedenými vlasmi, kto chce dočasnú zmenu účesu) pre kohokoľvek s lysinkou, čiastočnou plešinou
UMIESTNENIE celá hlava na holé/preriedené miesto/lysinu
SPÔSOB APLIKÁCIE volné nasadenie sponky/lepiace pásky/lepidlo
TRVANIE APLIKÁCIE DOMA 5-10 min. DOMA 5-10 min.

Parochne na mieru

U nás si môžete objednať aj parochňu na zákazku, ktorú vám pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Parochne na mieru pripravujeme ručne vlások po vlásku v našej vlásenkárskej dielni zásadne z tých najkvalitnejších stredoeurópskych vlasov. Tieto vlasy pochádzajú priamo z našich výkupov, takže nič než kvalitu u nás nehľadajte. Zákazková výroba je na vás - vy si vyberiete požadovaný odtieň, dĺžku, hustotu a tiež ak chcete parochňu s ofinou. Nič pre nás nie je problém. Výroba parochne na zákazku trvá približne 5 dní, je však podstatné, koľko zákaziek sa nám nazhromaždí na jeden termín. Preto je treba vyplniť nezáväznú objednávku, kde nám uvediete všetky potrebné údaje a my vám obratom odpovieme, koľko bude výroba stáť a na aký časový interval ju odhadujeme. Na parochňu sú potrebné presné rozmery vašej hlavy, preto odporúčame osobnú konzultáciu v našej kamennej predajni, kde vám s odmeraním rozmerov pomôžeme. Neváhajte nás kontaktovať.

Parochne pre Nadačný fond Daruj vlasy

Pretože sa dostávame do kontaktu s ľuďmi, ktorí sa nám zverujú, čo pre nich vlasy znamenajú a že bez vlasov nie sú schopní plnohodnotného života, pretože sa hanbia vyjsť do spoločnosti, rozhodli sme sa spolupracovať s Nadáciou Daruj vlasy, ktorá práve takýmto ľuďom pomáha. Pre Nadačný fond Daruj vlasy tak pripravujeme za zvýhodnené ceny parochne na mieru, ktoré následne NF Daruj vlasy odovzdáva svojim žiadateľom ZADARMO. Sme radi, že môžeme takto pomôcť tým, ktorým chýbajú financie na parochňu, pretože samotná liečba je nákladná. Ak aj vy ste sa ocitli v takto ťažkej situácii, obráťte sa priamo na Nadačný fond Daruj vlasy.

ZOBRAZIŤ POPIS ↴

Podkategórie

Parochne skladom

Ponuku parochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe tých najlepších parochní. Už čoskoro sa dočkáte!

Parochne k okamžitému odberu 

U nás si budete už čoskoro môcť vybrať z nepreberného množstva parochní, ktoré budeme mať skladom a tiež priamo na našej predajni, kde si ich samozrejme môžete vyskúšať  a ihneď zakúpiť. Ak teda potrebujete parochňu okamžite, nechcete už dlhšie čakať, pomôžeme Vám Vašu starosť vyriešiť. Všetky nami ponúkané parochne sú z pravých ľudských vlasov, umelé vlasy u nás naozaj nehľadajte. Umelé parochne sú neforemné, neprirodzené a nepríjemné na nosenie. Naše parochne sú z európskych jemných vlasov, nestrapatia sa, sú nenáročné na údržbu a montura parochne čiže podkladová báza, ktorú si dávate priamo na hlavu sa vyrába z priedušného tylu.

Parochne sú v dnešnej dobe často vyhľadávaným tovarom, a to nielen ako zdravotná pomôcka, ale ako moderný doplnok účesu. Áno, je to tak! Dnes parochne vyhľadávajú aj dámy, ktoré túžia po okamžitej zmene imidžu, ale nie trvalej. Tie však málokedy nájdu to, čo hľadajú, nechcú nemoderné parochne s trvalou onduláciou. My sme sa tak rozhodli zamerať na to, aby sme uspokojili Vaše požiadavky a mohli ste si u nás zakúpiť parochňu IHNEĎ, ktorá bude vyzerať prirodzene a predovšetkým Vám padne! U nás si môžete zakúpiť parochňu z pravých ľudských vlasov! U nás syntetické parochne nehľadajte. Parochne z umelých vlasov nevyzerajú dobre, príliš sa lesknú, každý to na Vás ihneď spozná. Navyše ako je známe syntetika "hreje". Iste ste už počuli, ako mnohé dámy vo finále parochne odkladajú a chodia v šatke, aby sa im nepotila hlava. Naše parochne preto vyrábame z priedušného materiálu, ktorý umožní Vašej pokožke dýchať a predovšetkým z ľudských vlasov. Parochne sú pripravené z európskych vlasov, ktoré sa nestrapatia a sú naozaj kvalitné a krásne. Vyberať si môžete z troch veľkostí, ktoré sme po testovaní vyhodnotili ako najčastejšie rozmery. Samozrejme ak chcete mať parochňu presne na mieru, radi vám ju individuálne zhotovíme, na to máme priamo zákazkovú výrobu.

 

Pre koho je parochňa vhodná?

 • pre toho, kto chce zakryť vypadávajúce vlasy
 • pre toho, kto chce schovať plešinu
 • pre toho, kto chce skryť svoje lysiny alebo preriedené miesta
 • pre toho, kto má riedke vlasy a chce poriadny objem
 • pre toho, kto chce úplne inú image
 • pre toho, kto chce byť každý deň iným človekom
 

Výhody parochne

 • skryje Vaša nedostatky - plešinu, riedke vlasy
 • vráti Vás zase do spoločnosti - vlasy skrátka robia človeka človekom
 • naše parochne Vám dodajú prirodzený vzhľad
 • dobre sa udržujú
 • keď budete chcieť, kedykoľvek ju dáte dolu
  môžete meniť vzhľad

Parochňa na mieru

Pokiaľ na parochňu neponáhľate a chcete sa cítiť 100% ako sami sebou, potom pre vás ponúkame možnosť zákazkovej výroby. V tomto prípade si od vás zoberieme všetky miery, odtieň vlasov predtým než ste o ne prišli, strih, dĺžku a urobíme vám parochňu presne tak, aby zodpovedala vášmu vzhľadu pred stratou vlasov. Parochne pripravujeme ručne z tých najlepších stredoeurópskych vlasov. Stačí nám poslať žiadosť, prípadne nás priamo navštíviť na predajni, kde spolu vezmeme miery a ihneď na parochni začíname pracovať. Parochňa je vyrobená zvyčajne do 5 dní, ale to sa pochopiteľne odvíja od počtu zákaziek. Ihneď po odoslaní dopytu vám dáme vedieť predbežnú cenu a termín, kedy bude parochňa hotová.

Prečo práve parochne od ProfiBeauty?

 • Pretože Vám ponúkame parochne z pravých ľudských vlasov
 • Vlasy sú europského typu v kvalite Remy
 • Priedušný podkladový tyl
 • Máme pre Vás 3 najčastejšie veľkosti ihneď k odberu
 • Najširší výber odtieňov
 • Ručná výroba je zárukou najvyššej kvality
 • príjemné nosenie

Parochne na mieru

Dámske poloparochne, tupé

Ponuku poloparochní pre Vás v súčasnej chvíli pripravujeme.
Prosím, majte s nami strpenie, intenzívne pracujeme na výrobe toho najlepšieho. Už čoskoro sa dočkáte!

POLPAROCHŇA NA VAŠE PROBLEMATICKÉ MIESTA

Poloparochňa alebo tiež vlasové tupé je vhodné pre tých, ktorí o svoje vlasy neprišli úplne, naopak väčšinu svojich vlasov majú a trápi ich len čiastočná strata vlasov. Pod pojmom vlasové tupé si mnohí nevedia predstaviť, ako produkt vyzerá, kam sa umiestňuje a pod. Preto hovoríme o poloparochni, ktorá z názvu evokuje, že sa jedná o vlasový produkt podobný parochni. V čom sa teda líši? Jednoducho povedané nie je na celú hlavu, ale len na postihnuté miesto, kde chýbajú vlasy alebo ich je málo. Poloparochňa je malé koliesko, na ktorom sú pripevnené vlasy. Toto koliesko si vyberiete vo veľkosti, akú práve potrebujete, tak aby zakrylo dané miesto. Pripevnenie je možné niekoľkými spôsobmi - môže sa lepiť špeciálnym adhezívom, ktoré neškodí ľudskej koži, obojstrannou páskou, alebo jednoducho sa môže pripevniť pomocou sponiek a tým pádom aj jednoducho zložiť. U nás zakúpite vlasové tupé so sponkami, pretože nám príde tento spôsob jednoduchší a najšetrnejší. Môžete si tupé kedykoľvek zložiť, predovšetkým je to vhodné na noc. Bude sa Vám pohodlnejšie spať a vlasy na poloparochni sa nebudú zamotávať, tým pádom aj oveľa dlhšiu dobu vydržia krásne a prirodzené. Najčastejšie poloparuka kryje začínajúcu plešinu, ktorá je bežná na temene hlavy alebo na začiatku čela, prípadne poloparochňa vhodne maskuje lysiny u alopéciu.
Naša poloparochne pripravujeme z kvalitných európskych vlasov, na ktoré je samozrejmosťou dvojročná záruka proti strapateniu. Podkladový materiál je z priedušného ľahkého tylu a sponky sú silikónové, takže neničia vlasy a nezošmykujú. Samozrejme, že si môžete vybrať parochňu na celú hlavu, ale prečo? Ak vezmete do úvahy nižšie uvedené informácie, je to zbytočné. Ak samozrejme nechcete úplnú zmenu imidžu.

  Pro koho je poloparochňa vhodná?

  ✔ pre zakrytie plešiny (alopécia)
  ✔ pre zakrytie lysiniek
  ✔ pre zakrytie preriedených miest

Výhody poloparochne

 • je ľahká a lacnejšia ako parochňa na celú hlavu
 • zaberá iba postihnuté miesto, zvyšok sú Vaše vlasy
 • v kombinácii s Vašimi vlasmi bude výsledok prirodzenejšií
 • nebude sa Vám v nej potiť celá hlava, to oceníte najmä v lete
 • veľmi rýchlo ju pripevníte a dáte dole
 • jednoduchšia údržba

ProfiBeauty PAROCHNE

♥ PRAVÉ ĽUDSKÉ VLASY 
♥ VLASY EURÓPSKEHO TYPU, KVALITA REMY
♥ PRIEDUŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
♥ 3 NAJČASTEJŠIE VEĽKOSTI IHNED K ODBERU
♥ ŠIROKÝ VÝBER ODTIEŇOV
♥ RUČNÁ PRÁCA
♥ PRÍJEMNÁ NA NOSENIE

Poloparochňa na zákazku

Môžeme Vám samozrejme pripraviť aj poloparochňu / tupé na zákazku presne podľa Vašich predstáv. Zákazkové poloparochne pripravujeme zo stredoeurópskych vlasov, ručne vlas po vlasu. Poloparuka bude hotová v priebehu 3 dní, finálny dátum dodania Vám však upresníme po zaslaní Vašej nezávätnej objednávky. Na základe tohto dopytu Vám vypracujeme cenu a dohodneme sa na mierach a čase výroby. S mierami Vám radi pomôžeme - najlepšie v našej kamennej predajni, kde všetko spolu odmeriame a vyplníme, prípadne Vám poradíme cez telefón alebo email.

Zákazková výroba poloparochní na mieru