Parochne na mieru 

Parochne na mieru

Parochne na mieru

PAROCHŇA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Radi pre Vás pripravíme parochňu na mieru podľa vašich požiadaviek. Takáto parochňa bude mať presné rozmery Vašej hlavy, takže Vám nikde nebude odstávať alebo tvoriť neprirodzené vypukliny. Samozrejmosťou je, že si stanovíte, ako má výsledný účes vyzerať, pretože aj také maličkosti, ako je potrebné cestička, tvorí výsledný perfektný produkt. Nepristane Vám cestička uprostred - urobíme ju na boku. Chcete ofinu - ale neviete či dlhšiu alebo kratšiu? Môžeme ju pripraviť trochu dlhšiu, aby ju bolo možné zostrihnúť. Pre perfektný účes je totiž potrebné po odovzdaní parochne vykonať zastrihnutie do finálneho účesu. To Vám samozrejme môžeme tiež zabezpečiť v našom salóne.

paruka_detail_zmenšene.jpg

VÝHODY PAROCHNE NA MIERU

  • PRAVÉ ĽUDSKÉ VLASY 
  • NAJKVALITNEJŠIE STREDOEURÓPSKE VLASY 
  • PRIEDUŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
  • VYROBENÁ PRIAMO NA MIERU
  • ODITEŇ PŘESNE PODLE VAŠEHO VÝBERU
  • RUČNÁ PRÁCA
  • PRÍJEMNÉ NA NOSENIE

Výroba parochne

Zákazkové parochne pripravujeme ručne, takže sa jedná o veľmi precíznu prácu, kedy vlásenkárka dáva vlások po vlásku do tylu, ktorý pripomína sieťku s drobnými očkami. Do očiek sa aplikujú vlasy, na ktorých sa vytvoria jemné uzlíčky. Je to naozaj precízna a náročná práca, na ktorej si dávame maximálne záležať. Pracujeme zásadne s materiálom, ktorý je zdravotne nezávadný, nespôsobuje alergické reakcie. Myslíme na to, že parochňu budete nosiť každodenne v priamom kontakte s kožou, ktorá často môže byť veľmi citlivá. Ako podkladovú bázu (monturu parochne) používame priedušný tyl, ktorý umožní Vašej pokožke dýchať, tým pádom sa Vám bude aj oveľa menej potiť hlava v horúcich letných dňoch (na rozdiel od umelej parochne). A ako vlasový materiál používame jedine ľudské vlasy - a to tie najlepšie - stredoeurópske vlasy. Pracujeme so stredoeurópskymi vlasmi panenskými aj farbenými. Takže určite s výberom odtieňa nebude žiadny problém.

Doba výroby

Výroba parochne je naozaj veľmi náročná práca, pretože ale vieme, že bez vlasov to nejde, pracujeme na objednávke naozaj intenzívne! Výroba trvá cca 4-5 týždňov. Doba sa však môže predĺžiť s ohľadom na množstvo momentálne zadaných objednávok, preto Vám ihneď po odoslaní nezáväznej objednávky odpovieme, na aký termín odhadujeme zhotovenia parochne a predbežnú finančnú čiastku.

Čo všetko zmerať

Na parochňu nám nestačí poznať, aké dlhé by ste chcela vlasy, potrebujeme hneď niekoľko rozmerov Vašej hlavy. Ak budete chcieť parochňu na mieru, prosím, kontaktujte nás emailom, telefónom alebo chatom, kde vám s mierami pomôžeme. Alebo nás samozrejme priamo navštívte na našej predajni, kde Vám so všetkým poradíme a meranie vykonáme s Vami.