PREDAJ VLASOV 

PREDAJ VLASOV

Vyberte si z našej širokej ponuky venovanej predovšetkým predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov. Ponúkame maloobchodný a veľkoobchodný odber vlasov v tej najvyššej kvalite – stredoeurópske a východoeurópske vlasy. Ponúkame Vám tiež exkluzívne vlasové pásky – čo je v súčastnosti jedna z najmodernejších, najrýchlejších a najjednoduchších metód predlžovania vlasov. Okrem vlasov na trvalé predlženie ponúkame aj CLIP IN vlasy, vybrať si môžete z množstva príčeskov, parochní alebo tupé. 

Od ostatných výrobcov sa líšime našim cieľom, ktorým nieje zbohatnutie na základe obalamutenia zákazníka, ale ponuka kvalitných výrobkov a služieb, za ktorými sa budete radi vracať!

Jedine my garantujeme pôvod vlasov, precízne spracovanie každého copu a záruku na strapatenie vlasov

Ponuka vlasov na predlžovanie:

Vlasové pásky
NANO TAPE®

Vlasové pásky
PROFI TAPE®

Stredoeurópske vlasy
PANENSKÉ

Stredoeurópske vlasy
FARBENÉ

Východoeurópske
vlasy


Vlasové pramene pripravíme na metódy:

Bez zakončenia

s keratinovým koncom
(U-tip, V-tip, FLAT tip)

s Micro ring

s Nano ring

s Micro tubes


Ponúkame aj možnosť kurzov predlžovania vlasov metódami:


Ponuka vlasov na jednorázové predĺženie:


Podkategórie

Vlasové pásky

Vlasové pásky sú jedna z najpopulárnejších metód predlžovania vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšia? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam veľmi pohodlné. Za 30 minút budú vaše vlasy hustejšie, dlhšie, budú sa viac lesknúť a vy získate zdravé sebavedomie. Vlasové pásky skrášľujú mnohých z vás už tretí rok a ich popularita rastie. Preto sme celej kategórii vlasových pások dodali nový "facelift" a paleta bola rozšírená na 24 odtieňov. ProfiBeauty HAIR EXTENSION vám ponúka predaj vlasových pások a zaručuje najvyššiu kvalitu vlasov, širokú ponuku odtieňov, dĺžok a spracovanie vlasov. Vlasy máme aj z vlastných výkupov, ktoré sú riadené našimi vlásenkárkami, ktoré sa pohybujú v obore desiatky rokov.

Chcete ponúkať vlasové pásky so stredoeurópskymi vlasmi NanoTape® alebo vlasové pásky s východoeurópskymi vlasmi ProfiTape® vo vašom salóne? Pre možnosť veľkoobchodných podmienok a výhodnejších cien sa registrujte TU. Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Tovar je určený pre profesionálov v obore predlžovania vlasov - kaderníčky a kaderníkov, prevádzkovateľov kaderníctiev. K registrácii tak potrebujete buď platné IČO s overiteľnosť vašej prevádzky a podnikania alebo iný dôkaz, že sa tomuto odboru venujete - napr. Rekvalifikačný kurz, výučný list a pod. Po odsúhlasení registrácie dostanete ponuku veľkoobchodných cien. Garantujeme vám tie najnižšie ceny na trhu, sme najväčší predajca vlasov v ČR a SR. Ak sa chcete na vlasové pásky pozrieť osobne, navštívte nás v našej predajni na Vinohradoch - Korunní 20, Praha (tu prebieha predaj aj výkup vlasov).

Aké vlasové pásky si u nás môžete zakúpiť?

ProfiTape®

Tieto pásky sú zhotovené z východoeurópskych vlasov, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a farbíme špeciálnou technológiou za studena. Východoeurópske vlasy sú veľmi podobné našim vlasom, na pohľad sú na nerozoznanie a kvalita je rovnako veľmi vysoká. Rozdiel je len v hrúbke vlasu, takže ich nedoporučujeme klientkám s príliš jemnými vlasmi, kde by mohol vzniknúť zreteľný prechod medzi Vašimi a predlženými vlasmi. Vlasové pramienky sú zatavené do samolepiacej pásky, ktorá je strojovo prešitá čo zaručuje, že behom nosenia neprídete ani o jediný vlas!


NanoTape®

Tieto pásky pre Vás pripravujeme z vysoko kvalitných stredoeurópskych vlasov, ktoré pochádzajú zo slovenských, českých alebo poľských výkupov – tieto vlasy sa považujú za najcennejší vlasový materiál na trhu! NanoTape sa pripravujú za pomoci nanotechnológie, ktorá zaručuje skutočne pevný spoj, ktorý je ale zároveň extrémne pružný a pásky takmer nebudete na svojej hlave cítiť! Môžete sa spoľahnúť, že všetky vlasky budú v spojoch skutočne držať a žiadny Vám ani pri nešetrnom česaní nevypadne!


Prečo si vybrať vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nosenie, nikde netlačí ani pri spánku
 • kompletné predĺženie vlasov trvá 30 - 40 minút (najrýchlejšia metóda predlžovania vlasov)
 • jednoduchý, bezbolestný odstraňovací proces, ak sú aplikované vyškolenou profistylistkou
 • superjednoduché melírovanie odtieňov (jednoducho vyberiete 2 odtiene vlasových pások a lepíte jeden odtieň na ten druhý)
 • vlasy sa pri posúvaní neskracujú - dĺžka zostáva pôvodná (nemusíte kupovať tak často nové vlasy)
 • široká škála dĺžok, odtieňov, gramáže pások a štruktúr vlasov (okolo 400 farebných kombinácií)
 • len ProfiBeauty vám ponúka predaj vlasových pások s pravými východeouropskými (ruskými) a stredoeurópskymi vlasmi (vlasy z našich výkupov od českých a slovenských klientov)
 • kvalitu možno porovnať aj s konkurenčnými kópiami od malých predajcov, ale veríme, že sa radi vrátite k nám, lebo zistíte, že našu kvalitu nemožno skopírovať a už vôbec nie porovnávať
 • vlasy farbíme zásadne šetrnými technologickými postupmi
 • naše vlásenkárky sú profesionálmi v obore s desaťročnými skúsenosťami
 • ProfiBeauty má vlastnú produkciu vlasových pások - na výrobu vlasových pások NanoTape zo středoeuropských vlasov používame moderné postupy nanotechnológie
 • spojovací materiál je made In Germany

Aký je rozdiel medzi našimi vlasovými páskami a inými páskami, ktoré vyzerajú podobne?

Bohužiaľ rozdiel je voľným okom málo viditeľný. Profesionáli rozdiel môžu spoznať pri dotyku, ale laik rozdiel nespozná. Napodobeniny našich pások sú potiahnuté silikónovým olejom, ktorý aj z najhrubších vlasov urobí hebké. Po niekoľkých umytiach je ale rozdiel badateľný. Vlasy sa extrémne strapatia, sú hrubé, nepoddajné a ako takmer každý prírodný druh vlasov sa nezvlní. Iba Ázijské vlasy, z ktorých je väčšina kópií vyrobená, zostávajú hrubé, tvrdé a úplne rovné. Testovanie našich vlasov s konkurenčnými môže byť finančne náročné, preto odporúčame staviť na istotu a vložiť sa do rúk profesionálov. Spoločnosť ProfiBeauty vám zaručí tú najvyššiu kvalitu vlasov, precízne spracovanie a nadštandardný klientsky servis v predajni, pri nákupe online na našom eshope alebo v našich salónoch, kde sa o vás postará náš personál.

Výroba vlasových pások:

 1. Výber dlhých vrkočov s jednotnou dĺžkou - vyberáme tie najlepšie copy v ponuke.
 2. Nasleduje detailný výčes všetkých kratších vlasov s jediným cieľom - vlasy musia byť rovnako husté pri korienkoch ako aj pri končekoch. A hlavne vlasy musia byť rovnako dlhé, preto výčes opakujeme celkom 3x.
 3. Následne naše vlásenkárky ručne zaháčkujú tieto vlasy do pások.

Naše odporúčania:

 1. Namixujte si 2 - 3 odtiene pre dosiahnutie maximálneho splynutia vlastných a predĺžených vlasov.
 2. Vždy sa riaďte návodom na použitie a o vlasy sa starajte doporučenou kozmetikou, ktorá je špeciálne vyvinutá na predĺžené vlasy.
 3. Vlasy si nechajte nasadiť iba v salóne, ktorý vlastní certifikát o profesionálnom preškolení na túto metódu. Hoci predlžovanie touto metódou je ľahké, postup sa musí striktne dodržiavať, salón by mal vždy ručiť za pevnosť spoja a prípadné opravy vykonať bezplatne. Kaderníkom a profesionálom, ktorí chcú vlasy predlžovať vlasovými páskami odporúčame obsolvovať kurz v našom salóne.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Koľko balení vlasových pások budem potrebovať?

K ideálnemu efektu zahustenia vlasov doporučujeme 100 gramov vlasov, čo sú 4 balenia obsahujúce 5 kusov pások. Všetko je ale veľmi individuálne a poradiť by Vám mal priamo Váš kaderník. Pokiaľ máte záujem o radu, stačí na náš e-mail servis@profibeauty.cz zaslať Vašu fotografiu a my Vám veľmi radi poradíme.

Ako sa vlasové pásky aplikujú?

Pásky sa lepia jedna na druhú, medzi dve pásky príde Váš pramienok vlasov. Vznikne tzv. Sendvičový efekt.  

Ako sa vlasové pásky odstraňujú?

Pásky sa odstraňujú veľmi jednoducho a šetrne s pomocou špeciálneho gélového odstraňovača. Potom sa pomocou špičky pásky oddelia a prebytočné lepidlo odstránime olejčekom. Po umytí sa môže proces opakovať a pásky znova pripevniť.

Ako sa starať o svoje vlasové pasky?

Páskam je potrebné venovať špeciálnu starostlivosť, rovnako ako o akékoľvek predlžené vlasy, pretože niesu prirodzene vyživované ako Vaše vlasy a mohlo by časom byť vidieť, že vlasy sú vysušené bez lesku. Preto doporučujeme vlasy umývať len bezsulfátovou vlasovou kozmetikou, vďaka čomu predídete vysušovaniu vlasov. Rovnako je potrebné vlasy niekoľkokrát do dňa prečesávať za použitia špeciálnych kief určených na prdlžené vlasy, čo zabráni vzniku drobných dredíkov.

Stredoeurópske vlasy

Stredoeurópske vlasy sú skvostom medzi vlasmi na predĺženie. Jedná sa o najluxusnejší materiál na predĺženie vlasov z hľadiska životnosti a kvality. Investície do stredoeurópskych vlasov sa oplatí predovšetkým tým z vás, ktoré túžite po dlhodobom predĺžení vlasov.

Charakteristika stredoeurópskych vlasov:

 • dokonalá jemnosť
 • hladká štruktúra a rôznorodosť vlnitosti, nájdeme pre vás vlasy dokonale rovné, vlnité alebo hojne kučeravé
 • vlasy ponúkame v panenskom stave čiže v prirodzenej farbe bez akýchkoľvek chemických zásahov alebo naopak farbené, ktorých životnosť je takmer nekonečná
 • správajú sa úplne rovnako ako živé vlasy vyživované od korienkov
 • nikto nespozná, že sú predĺžené, ak sú aplikované riadne vyškolenou kaderníčkou
 • ich cena je najvyššia, pretože sú veľmi vzácnym vlasovým materiálom
 • panenské európske vlasy ponúkame v tmavých aj svetlých odtieňoch. Tmavé sú bežne k dostaniu, ale svetlé sú veľmi zriedkavé, preto je medzi tmavými a svetlými (detskými) patrný cenový rozdiel.
 • stredoeurópske vlasy sú výhradne z výkupov vykonaných v Českej republike, prípadne v Poľsku alebo na Slovensku.
 • Stredoeurópske vlasy nedelíme do rôznych kategórií, zachovávame jednu a iba odlišujeme ceny podľa jednotlivých odtieňov. Vlasy stredoeurópske sú vždy v najvyššej kvalite a všetky vlasy kratšie ako 10 cm sú vyčesávané (neplatí pri vlasoch dlhých 10 - 20 cm). Vlasy sú hebké, jemné, pevné, nepoškodené, končeky zacelené, úplne zdravé a predovšetkým krásne. Stredoeurópske vlasy je možné pripraviť na všetky metódy predĺženia a na akékoľvek zakončenie (keratín, micro ring, nano ring). Zo stredoeurópskych vlasov máme zhotovené aj vlasové pásky NanoTape®.
 • Stredoeurópske vlasy sú kvôli svojej extra jemnej štruktúre nepoddajné. Všeobecne sa vlasy vo vlhku rady narovnávajú (ale nemožno tak špecifikovať všetky vlasy - čo vrkoč, to originál). Ak radi radikálne meníte odtieň vlasov, neodporúčame farbenie / bielenie v domácich podmienkach. Vlasy sú náchylné k spáleniu, pretože sú veľmi jemné a tenké. Z tohto dôvodu ich neodporúčame ženám, ktoré rady nosia jeden deň vlasy rovné a druhý deň natočené pomocou kulmy. Stredoeurópske vlasy by nemali taktiež nosiť zákazníčky s hrubšou štruktúrou vlasov. Pre tie sú viac vhodné východoeurópske vlasy.
 • každý vrkoč je originál - nemiešame vlasy od viacerých darcov dohromady

ProfiBeauty garantuje pôvod vlasov a taktiež fakt, že každý set je zachovaný v pôvodných copoch - to znamená, že žiadny set nie je namiešaný z vlasov od viacerých darcov. Jeden výkup = jeden cop! Len tak zostáva zachovaná najvyššia kvalita. Vlasy si môžete osobne vybrať aj v našom obchode na Vinohradoch - Korunní 20, Praha, kde prebieha predaj stredoeurópskych vlasov, ale aj východoeurópskych vlasov, vlasových pások, clip in a ďalších.

Ďalšie špecifiká:

Vhodné pre metódy: predlžovanie vlasov keratínom, micro ring, nano ring, micro tubes

Ďalej ponúkame spracované ako: vlasové pásky NanoTape®, clip in, tupé, parochňa, trsy

Dĺžka vlasov: od 10 cm do 120 cm

Štruktúra vlasov: veľmi jemné, hladké, úplne prírodné vlasy

Odtiene: panenské tmavé i svetlé, farbené vlasy podľa palety odtieňov

Cena 1 prameňa: 22 Kč - 200 Sk (90 cm)

Lesk vlasov: prirodzený lesk až mat, identická zhoda s vašimi vlasmi

Životnosť panenských vlasov: 8 - 12 aplikácií / posunutie

Životnosť farbených / bielených vlasov: 8 aplikácií / posunutie

Ak chcete ponúkať stredoeurópskej vlasy vo vašom salóne, môžete sa zaregistrovať TU a následne vám budú k dispozícii VEĽKOOBCHODNÉ CENY, kde produkty majú naozaj zaujímavé zľavy. Tieto výhody sú určené len pre profesionálov v obore predlžovania vlasov. K registrácii je nutné vaše IČO (prípadne certifikát kurzu, výučný list a pod.) Pre overenie vašej činnosti.

Východoeurópske vlasy

! VÝPREDAJ VÝCHODOEURÓPSKYCH VLASOV 

! už od 24,50 € ! 

Vyberajte z našich exkluzívnych východoeurópskych vlasov, ktoré pre vás teraz máme za skvostné ceny s obrovskými zľavami! Lacnejšie už to skutočne ani byť nemôže !!! Tak vyberajte kým je z čoho! Východoeurópske vlasy máme v 20 odtieňoch, v dĺžkach od 30 do 75 cm a za neuveriteľné ceny!

Zľavy máme teraz aj na východoeurópské vlasové pásky ProfiTape®.


Nádherné kvalitné východoeurópske vlasy z oblasti výkupu: Rusko, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko, Bulharsko, Estónsko, Litva, Lotyšsko. Vlasy sú rovné alebo jemne vlnité. Štruktúru vlasov negarantujeme. Vlasy v tejto lacnejšej kategórii európskych vlasov majú svoju nízku cenu vďaka tomu, že sú v panenskom stave len v hnedom či tmavo hnedom odtieni. Tmavé sú najrozšírenejším odtieňom, a preto sa ponúkajú aj za nižšie ceny. Na vlasy východoeurópske v tmavých odtieňoch dávame 1 rok záruku proti strapateniu.
Východoeurópske vlasy (niekedy označované aj ako ruské vlasy) sú farbené technológiou za studena, aby chemický zásah do vlasu nebol tak vysoký. Východoeurópske vlasy na predaj máme v niekoľkých odtieňoch (pozri tabuľku) a môžete si ich osobne vybrať aj na našej predajni na Vinohradoch - Korunní 20, Praha. Vlasy sme ochotní pripraviť podľa vášho želania, teda so zakončením na vami zvolenú metódu, sú tak vhodné pre akýkoľvek spôsob predlžovania vlasov (keratín, microring, nanoring, microtubes. Extend magic pod.).

Výhody:

 • dokonalý vzhľad - pri dobrej starostlivosti životnosť 4 posunutia
 • tmavšie odtiene možno viac chemicky zaťažiť, podobne ako u vlasov európskych, bez toho aby ste narušili štruktúru vlasov
 • krásne, silné a zdravé vlasy
 • jednoduchá starostlivosť, odporúčame používať výhradne bezsulfátovú kozmetiku, bez silikónov, chloridu sodného apod
 • záruka 1 rok proti strapateniu
 • najlepší pomer cena / kvalita
 • najpopulárnejší vlasový materiál
 • vlasy sa môžu farbiť, žehliť i natáčať - pozn. farbením, ale strácajú záruku
 • skladom viac ako 1000 kg vlasov z tejto kategórie
 • za kvalitu ruských vlasov (u iných predávané ako stredoeurópske) ručíme a ponúkame najnižšie ceny na trhu

Nevýhody:

 • vlasy vo svetlých odtieňoch 16, 22, 60 a 613 môžu byť suchšie než je tomu u tmavých odtieňov - jedná sa o bielený vlas z tmavého základu - preto dbajte na odporúčanú starostlivosť
 • vlasy vo svetlých odtieňoch 16, 22, 613 a 60 sa musia častejšie česať
 • záruka 1 rok na vlasy neplatí pri svetlých odtieňoch 16, 22, 613 a 60, pretože je starostlivosť o ne náročnejšia, životnosť je potom individuálna, niektorým zákazníkom vlasy vydržia krásne 4 posunutia aj viac, je nutné ale dodržiavať všetky rady a návody výrobcu ProfiBeauty HAIR EXTENSION.

Příslušenstvo na...

Nakupujte výhodne! Všetko na jednom mieste!

Na našom eshope môžete nakúpiť všetko na jednom mieste. Vašu hromadnú objednávku vám pošleme naraz a ušetríte veľa peňazí za dopravné a balné.

Všetko príslušenstvo ponúkame pre klientov, ktorí majú predĺžené vlasy a chcú si len dokúpiť príslušenstvo pre úpravu vlasov, ako napríklad žehličky, kulmy alebo hrebene a kefy.

A samozrejme tu ponúkame všetko príslušenstvo pre profesionálov. Za výhodné ceny predávame aj celé sady pre príslušnú metódu predlžovania vlasov, spojovací materiál, kadernícke stojany a kadernícku elektroniku.

Pre možnosť VEĽKOOBCHODNÝCH podmienok a výhodnejších cien sa registrujte TU. Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Tovar je určený pre profesionálov v obore predlžovania vlasov - kaderníčky a kaderníkov, prevádzkovateľou kaderníctiev. K registrácii tak potrebujete buď platné IČ s overiteľnosťou vašej prevádzky a podnikania alebo iný dôkaz, že sa tomuto odboru venujete - napr. rekvalifikačný kurz, výučný list a pod. Po odsúhlasení registrácie dostanete ponuku veľkoobchodných cien. Garantujeme vám tie najnižšie ceny na trhu, sme najväčší predajca vlasov v SR. Ak sa chcete prísť pozrieť osobne, navštívte nás v našej predajni na Vinohradoch - Korunní 20, Praha (tu prebieha predaj aj výkup vlasov).