PREDLŽOVANIE VLASOV 

PREDLŽOVANIE VLASOV

PREDLŽOVANIE VLASOV

Predlžujte vlasy ako profesionál!

V dnešnej dobe nie je predlžovanie vlasov ničim výnimočným a stále viac žien túži po krásnych, dlhých a hustých vlasoch. Potom vznikne problém, keď žena požiada svojho kaderníka, aby s tým niečo urobil a on musí priznať, “bohužial, ale kúzliť neviem”. Ale to ani nie je potrebné, všetko sa dá veľmi rýchlo naučiť! Neprichádzajte o svoje klientky! Dnešná doba nespí, a aj úspešní kaderníci s dlhoročnými skúsenosťami sa neustále vzdelávajú. Celých dlhých sedem rokov našej pôsobnosti sa neustále učíme a snažíme sa byť lepší ako kedykoľvek pred tým. Počas tejto doby sme si vyskúšali všetky možné metódy predlžovania vlasov a cez ruky nám prešli stovky zákazníkov. Teraz o sebe neskromne môžeme tvrdiť, že sme skutočnými profesionálmi v obore. Naše vedomosti pochádzajú od špičkových vlasových stylistov zo zámoria. Sami vieme, aká bola cesta tŕnistá a ako sme len ťažko šplhali do pomyselnej výšky, preto sme sa teraz s ohliadnutím na naše začiatky rozhodli viesť kurzy na jednotlivé metódy predlžovania vlasov, ktoré sú v súčasnej dobe moderné. Za profesionálny priebeh kurzov ručí osobne Veronika Suchá, ktorá preškolila už viac ako 200 kaderníkov po celej Českej republike. Behom kurzu vás niele zoznámime so samotnou metódou, ktorú si zvolíte, ale predáme vám aj teoretické znalosti o typoch vlasov, kvalite vlasov a ich výhodach aj nevýhodách. Predávame vám naše skúsenosti, aj tie zlé, aby ste sa im mohli vyhnúť. Naše kurzy majú skrátka omnoho naviac než bežné kurzy, kde Vás behom hodinky zaškolia ako pripevniť prameň na prameň. K tomu všetkému vám samozrejme dáme aj materiály, z ktorých budete môcť doma ďalej študovať, poskytneme vám zlavu na základnú sadu pomôcok pre danú metódu a samozrejme, že na konci od nás odchádzate s certifikátom!

Neztrácajte čas pri inštruktážnych videách na YouTube, kde väčšinou narazíte na laikov, ktorý by sami potrebovali zaučiť. Bohužiaľ obor predlžovania vlasov sa nedá prevádzkovať metódou “pokus – omyl”. Klientky do vás vkladajú dôveru s tým, že z nich vytvoríte bohyne, nie že im zničíte vlasy! Tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes, kurzy prebiehajú v našom školiacom stredisku na pražských vinohradoch, väčšinou dva krát do týždňa v rozsahu 1 až 5 účastníkov.

Ponuka kurzov  

METÓDA CENA S PRÍSLUŠENSTVOM CENA BEZ PRÍSLUŠENSTVA
VLASOVÉ PÁSKY 280,41 € 143,91€
KERATIN ZA TEPLA 210,30 € 107,01 €
KERATIN ZA STUDENA

774,54 €

697,42

-
EXTENDMAGIC

774,54 €

697,42

-
MICRO RING

210,30 €

107,01 €
NANO RING 247,20 € 143,91 €
MICRO TUBES 188,15 € 107,01 €

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM

Obsah kurzov

 • teoretické znalosti z oboru – typy vlasov, ich vlastnosti, životnosť, výhody a nevýhody, metódy predlžovania vlasov
 • praktické znalosti – všetko si vyskúšate na cvičnej hlave a následne aj na modelke, ktorú vám poskytneme (môžete si ale kľudne priniesť aj svoju)
 • marketingové znalosti – odovzdáme vám aj naše skúsenosti z obchodu, ako začať, pripravíme pre vás cenníky, propagačné materiály a pod.
 • niečo naviac – okrem toho, že sa na kurze naučíte, ako správne postupovať pri predlžovaní vlasov, ukážeme vám aj ako sa to zásadne nemá robiť (ale bohužiaľ mnoho kaderníkov na to nedbá), upozorníme vás čomu sa vyvarovať, akým predajcom nedôverovať, ako spoznať kvalitu vlasov a používaných materiálov
 • základy pre začiatočníkov – nebojte sa k nám prísť aj pokiaľ ste čerstvý absolvent alebo sa pohybujete v obore len chvíľu, naučíme vás proste všetko!
 • Ku každému kurzantovi pristupujeme individuálne
 • kurzy prevádzkujeme od 1 účastníka, pričom maximum je 5 ľudí
 • termíny kurzov si môžete sami navrhnúť
 • celý kurz prebieha v našom modernom školiacom stredisku v Prahe
 • termíny kurzov sú hlásené vopred, ale je možné si termín objednať individuálne (aj cez víkend)
 • z kurzu si odnesiete aj študijné materiály, v ktorých nájdete podrobne popísané návody, fotografie a k tomu dostanente aj DVD s manuálom na vybranú metódu
 • samozrejmosťou je, že po úspešnom dokončení kurzu obdržíte certifikát potvrdzujúci absolvovanie kurzu na danú metódu
 • za zvýhodnenú cenu ponúkame sadu príslušenstva, ktorá obsahuje všetko potrebné k zvolenej metóde
 • aj po absolvovaní kurzu sa na nás možete vždy obrátiť s prosbou o radu
 • vašu prácu môžeme propagovať na našich weboch a sociálnych sieťach
 • pre veľkoodberateľov máme pripravené zľavy až do výšky 40%, stačí sa len zaregistrovať
 • ďalej poskytujeme množstevné zľavy na ďalšie kurzy, prípadne na doškolenie

                                     

Možnosť spolupráce

Po absolvovaní kurzu s nami môžete nadviazať spoluprácu. Pokiaľ budete úspešní na našom kurze, budete svoju prácu robiť poctivo a odoberať od nás vlasový materiál, potom sa za vás môžeme zaručiť a propragovať vašu prácu na našich weboch a sociálnych sieťach s dosahom až na 250 tisíc užívateľov. Sme na trhu od roku 2007 a máme už svoju stálu klientelu, máme vás teda komu ponúknuť. Profesionálov v predlžovaní vlasov zatiaľ nieje naozaj veľa, máte teda veľkú šancu sa na trhu uchytiť a stať sa jadným zo špičkových salónov ponúkajúcich tieto služby.