Extendmagic 

Extendmagic

Extendmagic

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácia

O metóde

ExtendMagic je najnovšia metóda, ktorá sa v súčasnej chvíli používa na predlžovanie a hlavne teda na zahusťovanie vlasov. Pri tejto metóde sa totiš pracuje so špeciálnym prístrojom pod názvom ExtendMagic, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, a to z gripu a tipu. Hrot grip sa používa pri celkovej práci a hrot tip je vo veľkosti ihly a používame ho na skutočne precíznu prácu, tam kde by inak bolo veľmi ťažké pridať spoj. Touto metódou všeobecne vznikajú najmenšie možné spoje pri pradlžovaní vlasov. Veľkou výhodou je, že predlžovať môžeme naozaj aj krátke vlasy. Dokonca aj také, ktoré merajú len 1 cm! Toto žiadnou inou metódou nedosiahnete! A ďalšou výhodou, ktorú sme už zmienili, je fakt, že predlžovať môžeme aj v tých najnedostupnejších miestach. Prístroj ExtendMagic je primárne určený pre zdravotnícke účely, konkrétne pre onkologických pacientov. Týto pacienti sa dostávajú do fáze liečby chemoterapiou, ktorá ma množstvo nežiadúcich účinkov. Jedným z nich je aj vypadávanie vlasov, čo pacientom nepridáva na psychickom stave. Volí preto väčšinou parochne, ktoré sú však nákladné a vo väčšine prípadov nepohodlné. Parochňu spoznáte väčšinou na prvý pohľad svojim neprirodzeným vzhľadom a tiež sa pacientom pod ňou potí hlava, čo je naozaj veľmi nepríjemné, hlavne v letnom období. Práve pre tento účel bol vymyslený tento prístroj, aby sa pacienti aspoň po vzhľadovej stránke mohli cítiť dobre. Po absolvovaní chemoterapie vlasy opäť dorastú a nieje problém predlžené vlasy odstrániť.
Táto metóda je vyhľadávaná aj tými, ktorí trpia alopéciou, nadmerným vypadávaním vlasov. Pomocou extendmagicku môžeme vlasy zahustiť pri zachovaní vašej pôvodnej dĺžky vlasov. Slúži na zakrytie lysiny, riedšich miest alebo na dodanie objemu riedkym vlasom. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu, nepoužíva sa pri spájaní vysoká teplota. Vlasy ani pokožka tak niesu vystavené vysokej záťaže ako ppri iných metódach (keratin, microtubes atd...). Predlžovanie s ExtendMagickom sa k nám dostáva zatiaľ len pozvolne. Nechajte sa od nás zaučiť, sme držiteľmi certifikátu z USA. 

Chcete predlžovať vlasy metodou ExtendMagic?

Tento kurz prevádzkujeme vrátane kompletného vybavenia. Teda aj so samotným prístrojom Extend Magic, ktorý je jednoznačne najdrahšou položkou tohto kurzu. Výhodou je, že bezprostredne po absolvovaní kurzu môžete predlžovať vlasy priamo vo svojom salóne! Už nemusíte zložite zhánať všetko potrebné príslušenstvo a čakať týždne na dodanie zo zahraničia. Po úspešnom zvládnutí kurzu automaticky získavate certifikát, ktorý dokladuje vašu profesionalitu. Radi budeme vašu prácu doporučovať prostredníctvom sociálnych sietí a zaradíme vás aj do mapy, ktorá sumarizuje špecialistov na danú metódu.

Hľadáte salóny, kde predlžujú vlasy touto metódou?

Všetkých úspešných absolventov, ktorý prešli našim kurzom nájdete v prehľadnej mapke.


Výhody

 • šetrné predlženie a zahustenie vlasov bez vysokých teplôt

 • vhodné aj pre klientov alergických na kov alebo plast

 • aj pre krátke vlasy, už do 1 cm!

 • Predlžíte a zahustíte vlasy aj na takých miestach, kde to pred tým nebolo možné

 • výsledkom sú ultra miniatúrne spoje


Príslušenstvo k metóde


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ teória o vlasoch
✔ teória o metódach
✔ teória o bezpečnej práci s prístrojom

Na začiatok si predstavíme všetky druhy vlasov (stredoeurópske, východoeurópske, kazašské, ruské, indické atd...), ukážeme si rozdiely, vlastnosti a charakteristiky. Zoznámime vás so životnosťou a cenou jednotlivých vlasov, ako ich medzi sebou rozoznať a nenaletieť podvodníkom. Následne naviažeme na teóriu o metódach, s ktorými je v dnešnej dobe možné vlasy predlžovať. Aj keď ste si vybrali práve túto metódu, ukážeme vám aj výhody a nevýhody iných metód. V závere sa budeme venovať bezpečnosti pri práci, ktorú si obsluha prístroja ExtendMagic vyžaduje.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ predlžovanie s ExtendMagicom od A do Z
✔ výber a diagnostika vlasov klientky
✔ prax realizujeme na cvičnej hlave a následne aj na modelke

V praktickej časti už budete môcť naplno predviesť to, čo sme si povedali v teoretickej rovine. Kompletný nácvik bude prebiehať na cvičnej hlave, ktorú budete mať k dispozícii. Začneme tým, že si ukážeme podľa čoho určiť druh vlasov klientky a ako následne zvoliť tie najlepšie vlasy pre ňu. Počas celej doby vám budeme k dispozícii. Ukážeme si rozvrhnutie aplikačných zón (kde sa vlasy pripevňujú a kde rozhodnie nie), ako nezaťažovať vlasy, ako vytvoriť neviditeľný prechod a veľa ďalšieho. Na koniec to najlepšie, naostro si predlženie vyskúšate aj na našej modelke.

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ podpora podnikania
✔ cenotvorba
✔ propagácia

V prípade záujmu vám radi poradíme s vašim podnikaním. Možeme vám odovzdať naše skúsenosti a podporiť váš začiatok. Sme schopní vám zaistiť reklamný materiál (letáčiky, plagáty, katalógy). Spoločne môžeme navrhnúť ceny vašich služieb tak, aby boli spokojní vaši klienti aj vy. S čím môžeme, poradíme.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: nelze

S PRÍSLUŠENSTVOM: AKCE 697, 42 € (původně 774,54 €)

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Obsah kurzu s príslušenstvom:
 • prístroj ExtendMagic Grip

 • prístroj ExtendMagic Tip

 • Cartridge s keratinovou náplňou

 • odstraňovací roztok

 • DVD návod

 • tlačený manuál v češtine

 • propagačné letáky

 • plagát

 • cestovný kufrík

ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM