Keratin za tepla 

Keratin za tepla

Keratin za tepla

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácia

O metóde

Keratin za tepla patrí medzi metódy, ktoré si klientky stále volia najčastejšie aj napriek tomu, že sa do popredia pozvolna dostávajú medernejšie metódy ako je Extend Magic alebo vlasové pásky. Veľa zákazníčiek nechce skúšať modernejšie metódy, radšej siahnu po overenej kvalite. Keratin za tepla sa prevádza tak, že sa k jednotlivým vlasovým prameňom pripevnia keratinové konce, tie sa následne roztavia kliešťami, ktoré sú nahriate na teplotu 150 – 200° C. Pre tých, čo si chcú svoje vlasy chrániť pred vysokou teplotou nieje táto metóda úplne ideálna. Doporučuje sa skôr keratin za studena, kde sa spoje pripevňujú ultrazvukom, alebo metóda ExtendMagic či vlasové pásky. Až na tento moment je metóda keratinom za tepla bezpečná a pokiaľ ju robí profesionál, tak rozhodne vlasy trpieť nebudú. Dnes sa vytvárajú na konci ploché drobne spoje o veľkosti 1 cm, ktoré sú príjemné na nosenie, klientky ich takmer necítia a počas nosenia sú neviditeľné. Ide o vysoko precíznu prácu, pri ktorej vznikne veľké množstvo spojov, preto celý proces je časovo náročný cca 3 hodiny. Odstránenie alebo posunutie dnes už prebieha rovnako veľmi šetrným spôsobom. Pracujeme so špeciálnym odstraňovacím roztokom, ktorý rozpustí staré spoje. Jedinou nevýhodou je to, že pri každom posunutí sa musí koniec vlasov so zbytkom keratinu odstrihnúť, tým pádom dochádza ku skráteniu dĺžky vlasov.

Chcete predlžovať vlasy touto metódou?

Prihláste sa na náš kurz, kde vás všetko naučíme. Samozrejme, že si od nás odnesiete aj certifikát dokladajúci profesionálnu úroveň. Naviac vašu prácu môžeme propagovať na našich sociálnych sieťach a webových stránkach. Kurz si môžete objednať aj so sadou, ktorá obsahuje všetko príslušenstvo pre túto metódu.

Hľadáte salón, kde to s keratinom vedia?

Zverte sa len do rúk odborníkov! Len tak budete mať záruku, že vaše vlasy nebudú poničené a výsledný efekt bude taký, aký ste si ho predstavovala. Nahliadnite do naše mapy, kde propagujeme profesionálov, ktorí u nás úspešne absolvovali kurz.


Výhody

 • malé spoje o veľkosti 1 cm

 • ploché spoje, ktoré netlačia (oproti krúžkom micro ring alebo nano ring)

 • spoje sú takmer neviditeľné a pevné

 • vydržia približne 12 týždňov


Príslušenstvo k metóde:

 • taviace kliešte – za pomoci ktorých pripevňujeme keratinové konce, tieto kliešte je možné nahriať až na teplotu 200°C

 • keratin – na vytvorenie spojov. Na trhu je obrovské množstvo keratinu. My odporúčame používať Talianský keratin, ideálne číry, pretože ten môžete aplikovať na akúkoľvek farbu vlasov.

 • Multifunkčné kliešte – na tvorbu polohý spojov a na manipuláciu s prameňmi

 • odstraňovací roztok – dnes sa už neodstraňujú spoje tak aby sa drvili kliešťami, pri čom vaše vlasy veľmi trpia! Dnes len nanesiete tento roztok a vlasy sa oddelia.


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ všetko o vlasoch
✔ všetko o metódach
✔ všetko o práci s keratinom

Všetko sa začína teóriou, inak to nebude ani pri tomto kurze. Behom dvoch hodín vám predstavíme všetky druhy vlasov, ktoré sú dnes na trhu. Povieme vám, ako sa od seba odlišujú, aby ste ich vedeli rozoznať. To je obzvlášť dôležité, pretože s vlasami sa častokrát obchoduje veľmi neseriózne a nie všetky vlasy sú naozaj takého pôvodu, za aký sú označené. Pri každom type uvedieme ich základné vlastnosti, aké sú ich kladné a záporné stránky. Predstavíme vám aj v základe všetky metódy predlžovania vlasov. Aj ked s nimi pracovať nebudete, je dobré mať aspoň všeobecný prehľad. A na záver si povieme všetko na tému materiálu – teda aké druhy keratinu existujú, ktorý je kvalitný a akému je dobrá sa radšej vyhnúť, a mnoho ďalších informácii.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ teória v praxi
✔ práca na cvičnej hlave
✔ záverečné predlžovanie na živej modelke

V druhej časti už budeme reálne predlžovať. Všetko si vyskúšame na našej cvičnej hlave. Pokiaľ nebudete vedieť pedlžovať ako profík, tak vás nenecháme odísť. Nemusíte mať strach, budeme stáť celu dobu pri vás a radiť vám. Pomôžeme vám aj so základmi v kaderníckej oblasti pokiaľ ste začiatočník. Behom praxe si tak vyskúšate ako spoznať druh vlasov klientky, ako pre ňu vybrať správne vlasové pramene a ako ich aplikovať. Naučíme vás, ako sa tvoria aplikačné zóny a ako dosiahnuť plynulý prechod medzi vlasmi.

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ marketingový plán
✔ zostavenie cenníka
✔ podpora predaja

Na záver kurzu vám môžeme pomôcť so záležitosťami okolo vášho salónu. Pokiaľ budete mať záujem, môžeme prebrať marketingový plán – ako rozvíjať vašu propagáciu, ako komunikovať s klientmi, ako prilákať zákazníkov. Zostavíme vám cenník na mieru, doplníme váš salón plagátmi a najrôznejšími propagačnými materiálmi. Radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti s podnikaním.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: 107,01 

S PRÍSLUŠENSTVOM: 210,30  

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Kurz s príslušenstvom obsahuje:

 • taviace kliešte s možnosťou regulácie teploty

 • 100g číreho talianského keratinu (granulát)

 • číra tyčinka Profi – talianský keratin

 • uhladzujúce kliešte

 • odstraňovacie kliešte

 • odstraňovací roztokONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM