Keratin za studena 

Keratin za studena

Keratin za studena

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácia

O metóde

Predlžovanie keratinom sa považuje za najčastejšiu metódu predlžovania vlasov. Existujú dve varianty – keratin za tepla a keratin za studena. Šetrnejšia verzia je práve predlžovanie za studena, namiesto vysokej teploty pracujete s ultrazvukom. Vlasy sa nezahrievajú a vyhnete sa aj nechcenému popáleniu pokožky na hlave. Predlžovanie ultrazvukom sa prevádza špeciálnym ultrasonickým prístrojom pod názvom ColdFusion. Vďaka tomuto prístroju sa za pomoci ultrazvukových vĺn vytvoria drobné spoje veľké asi 1 cm, ktoré sú maximálne pevné a odolné. Nevýhody v podobe dlho trvajúcej práce a skracovania vlasov pri posunutí sú však rovnaké ako pri keratine za tepla.

Chcete predlžovať vlasy ultrazvukom?

Práve pre vás organizujeme kurzy na túto metódu. Kurzy prebiehajú v našom školiacom centre v Prahe. Priebeh kurzov je v malých skupinách, od jedného do max 5 uchádzačov. Na konci kurzu od nás obdržíte potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu v podobe certifikátu. V prípade záujmu môžeme vašu následnú prácu s predlžovaním propagovať aj na našich internetových stránkach a soc. Sieťach.

Hľadáte salón, kde vedia predlžovať ultrazvukom?

Radi vám doporučíme profesionálov, ktorí sú vyškolení našim týmom Hair ProfiBeauty Academy. Na mape, ktorú si môžete pozrieť TU, si vyhľadáte odborníkov na túto metódu vo vašom okolí.


Výhody

 • malé a pevné spoje

 • vlasy nezaťažujeme vysokou teplotou

 • ultrazvuk nespôsobuje popáleniny, ako napríklad keratin za tepla

 • spoje sú ploché a netlačia

 • takmer neviditeľný spoj


Príslušenstvo k metóde

 • ultrasonický prístroj ColdFusion – tento prístroj budeme mať čoskoro v našej ponuke

 • keratin – keratinové spoje môžete vytvoriť z niekoľkých druhov keratinu (talianský, nemecký, ázijský, číry a pod.)

 • odstraňovací roztok – pre bezpečné a šetrné odstránenie spojov


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ druhy a vlastnosti vlasov
✔ metódy predlžovania vlasov
✔ bezpečné predlženie

Behom teórie sa zoznámite so všetkými druhmi vlasov, ktoré sa dajú kúpiť. Prezradíme vám, ako sa chovajú, aké sú ich slabé a silné stránky. Poradíme vám, ako ich od seba rozoznať, aby ste nenaleteli falošným predajcom. Ďalej vás zoznámime s všetkými metódami predlžovania vlasov. Je vhodné aby ste disponovali aspoň teoretickým prehľadom o všetkom, čo sa v našom obore vyskytuje. A v závere si povieme o bepečnej práci, ktorá je nevyhnutná.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ nácvik na cvičnej hlave
✔ určenie druhu vlasov a správny výber
✔ finále na skutočnej modelke

Teoretické znalosti zúročíme v praktickej časti, kde začneme určením a výberom vhodného vlasového materiálu. Budeme po celú dobu stáť vedľa vás a radiť krok za krokom. Celú metódu si vyskúšate na cvičnej hlave a na záver aj na skutočnej modelke. Nemusíte sa ničoho báť, radi vám vysvetlíme aj základy kaderníckej práce. Jednoducho budeme sa snažiť minimalizovať, ideálne celkom odstrániť všetky nedostatky.

 

MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ plánovanie marketingovej stratégie
✔ zostavenie cien vašich služieb
✔ propagácia

Pomôžeme vám a poradíme celkovo so samotnou prevádzkou vašeho salónu. V prípade záujmu, môžeme spoločne vytvoriť strategický marketingový plán, ktorého cieľom bude prilákať do vášho salónu nových klientov a udržať tých pôvodných. Poradíme vám, ako s klientom komunikovať, a ako sa prezentovať. Do vášho salónu vám pripravíme materiál, ktorý bude slúžiť na informovanie o vašich službách. Radi vám zostavíme cenník na mieru. Tiež sme začínali a nebolo to jednoduché, preto sa s vami radi podelíme o naše skúsenosti.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: nelze

S PRÍSLUŠENSTVOM: AKCE 697, 42 € (původně 774,54 €)

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

KURZ S PRÍSLUŠENSTVOM OBSAHUJE:

 • ultrasonický přístroj (tělo a kleště)
 • italský keratin - granulát čirý (100 g)
 • italský keratin - tyčinka Profi velká čirá
 • uhlazující kleště růžové na tvorbu plochých spojů
 • odstraňovací kleště
 • odstraňovací roztok
 • rukavice

ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM