Micro Ring 

Micro Ring

Micro Ring

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácie

O metóde

Metóda Micro Ring patrí medzi osvedčené systémy, ktoré sa vyznačujú šetrnejšou “studenou” aplikáciou. Vlasové pramienky sú predlžené pomocou navliekatka a aplikačných kliešti, bez potreby vysokej teploty, ktorá je pre vaše vlasy nebezpečná. Klientky túto metódu volia aj z toho dôvodu, že sa do vlasov neaplikujú žiadne chemické látky ako napríklad lepidlo. Je však nutné počítať s tým, že micro ringové krúžky sú vyrobené z kovu. A ako je všeobecne známe ani kov nieje pre vlasy to pravé orechové. Je teda potrebné zvážiť, čomu dáte prednosť. V podstate každá metóda má svoje pre a proti. Výhody už viete, tak ešte jedna nevýhoda: pri predlžení krúžkami môže dôjsť k vyklznutiu prameňa, ale väčšinou k tomu dôjde len v prípade neopatrného česania alebo umývania vlasov. To, že vás budú zo začiatku krúžky tlačiť, snáď ani nieje treba spomínať, každý spoj je po bezprostredne po aplikácii cítiť. Pokiaľ by ste si na micro ring nezvykli, môžete prejsť na nano ring, tieto krúžky sú ešte o polovicu menšie, alebo ďalšia možnosť je zvoliť metódu vlasových pások pri ktorej je spoj plochý a nikde netlačí. Aplakácia micro ringov trvá približne 1 hodinu, ale može sa stať, že to bude aj dlhšie, záleží na zručnosti kaderníka, hustote vlasov a na množstve prameňov na predlženie. Postup spočíva v tom, že pomocou kovových krúžkov sa jednotlivo pripevňujú vlasové pramienky. Najskôr sa na vaše vlasy navlečú kovové krúžky za pomoci navliekatka a následne sa do týchto krúžkov vložia pramene vlasov na predlženie. Stačí už len krúžok zacvaknúť kliešťami a vlásky perfektne držia. Odstraňovací proces spočíva v opačnom postupe, najprv rozcvakneme krúžky a odoberieme vlasy a potom sa môžme pustit znova do práce.

Chcete predlžovať vlasy pomocou metody Micro Ring?

Pokiaľ ano, odporúčame zúčastniť sa nášho kurzu, na ktorom vám odovzdáme všetky potrebné informácie vďaka ktorým bude pre vás predlžovanie hračka. Všetko vás naučíme v našich školiacich priestoroch v pražských Vinohradoch. Do kurzu prijímame 1-5 kurzantov. Uprednostňujeme nižší počet, aby sme sa mohli všetkým venovať naplno. Na konci kurzu od nás dostanete certifikát a v prípade dohody vám môžeme ponúknuť možnosť propagácie na našich internetových stránkach, facebooku prípadne instagramu, vďaka čomu oslovíte veľký počet fanúšikov.  


Výhody

  • šetrná metóda za studena

  • aplikácia bez lepidla a iných chemikálií

  • jednoduchá aplikácia / posunutie, jednoduchá na naučenie aj v domácom prostredí


Príslušenstvo k metóde


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ vlasy, druhy, vlastnosti
✔ metódy predlžovania a zahusťovania vlasov
✔ základy práce

V dvojhodinovej teoretickej časti sa zoznámite so všetkými základnými znalosťami z oboru predlžovania vlasov. Ukážeme si jednotlivé druhy vlasov, ako ich od seba rozoznať, ako spoznáte skutočnú kvalitu, aké sú ich výhody, ale aj nevýhody. Predstavíme vám rovanko metódu po metóde, ktoré sú dnes najpoužívanejšie. Čím viac metód praktizujete, tým väčšiu klientelu oslovíte, zákazníčky milujú ked si majú z čoho vybrať!

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ výber a určenie vlasov v praxi
✔ predlžovanie na nečisto
✔ predlžovanie na ostro s modelkou

Po teórii si všetko predvedieme v praxi. Hneď si tak vyskúšate určiť, aký typ vlasov by sa na predlženie hodil a potom na vás čaká už samotné predlžovanie. Naučíme vás ako si rozvhrnúť vlasy do jednotlivých aplikačných zón. Ukážeme vám, kam by sa vlasy nemali pripevňovať, ako vlasy zostrihať, aby nevznikol rozpoznateľný prechod. Počas celej doby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť, veľmi radi poradíme, ukážeme, vysvetlíme. Ak ste začiatočník, radi vám odovzdáme aj základy kaderníckeho remesla. Nič pre nás nieje nemožné! Sme tu pre vás! Na záver si vyskúšate predlžiť vlasy aj na ozajstnej modelke, ktorú vám poskytneme, prípadne si možete priniesť vlastnú.

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ podnikateľské poradenstvo
✔ zostavenie cien služieb
✔ propagácia

V záverečnej časti kurzu môžme spoločne prebrať záludnosti týkajúce sa podnikania v tomto odvetví. Radi vám odovzdáme skúsenosti, ktoré sme za posledné roky nadobudli. Môžeme spoločne zostaviť marketingovú stratégiu, cenník, naučíme vás spôsobom komunikácie a všetko podporíme kvalitným propagačným materiálom, ktorý možme upraviť na mieru vášho salónu.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: 107,01 

S PRÍSLUŠENSTVOM: 210,30 

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Kurz s príslušenstvom obsahuje:

  • Profi kliešte s reguláciou teploty až na 220 stupňov (pre prípravu vlasových prameňov)

  • Talianský keratin, číry granulát 100 gramov

  • Talianský keratin, Profi číra tyčinka – veľká

  • sada na predlžovanie vlasov Micro Ring v koženom obale (háčik + aplikačné a odstraňovacie kliešte)

  • odstraňovacie kliešte veľké

  • 500 ks krúžkov Micro Ring – mix rôznych veľkostí a farieb po 100 ksONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM