Trubičky Tubes 

Trubičky Tubes

Trubičky Tubes

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervácia

O metóde

Metóda micro tubes sa radí medzi metódy, pri ktorých sa pracuje s teplom (rovnako ako pri keratine). Aplikácia spočíva v tom, že vlasové pramienky určené na predlženie sa na vlasy klientky pripevnia pomocou trubičiek (micro tubes) a a tie sa následne špeciálnymi kliešťami zatavia. Trubičky sú vyrobené z plastu, čo je ich veľkou výhodou oproti kovovým krúžkom micro ring alebo nano ring. Kov v prvej rade poškodzuje štruktúru vlasov, môže ich vytrhávať a naviac je na nich veľa klientov alergických. Plastové trubičky nevyvolávajú takmer žiadnu alergickú reakciu. Táto metóda však nieje celkom vhodná pre majiteľky riedkych a veľmi jemných vlasov, kde by spoje mohlo byť vidieť. V ostatných prípadoch sa toho nemusíte obávať, trubičky sa dajú aplikovať vo farbe vašich vlasov. Len drobné info na záver – táto metóda má rozličné množstvo názvov, aby ste neboli zmätení, micro tubes môžete nájsť rovnako pod názvom tubex, bellargo, bond plus, minitwix alebo len ako trubičky.

Chcete vedieť predlžiť a zahustiť vlasy touto metódou?

Nieje nič jednoduchšie, než sa prihlásiť na náš kurz. Všetko vás naučíme behom jedného dňa. Kurz si môžete zakúpiť rovno s celou sadou, ktorá bude obsahovať všetko čo budete k tejto metóde potrebovať. Kurz bude ukončený certifikátom, ktorým sa môžete preukazovať. Radi s vami aj nadviažeme spoluprácu a budeme vás propagovať na našich webových stránkach alebo soc. Sieťach.


Výhody

  • jednoduchá aplikácia aj posunutie

  • spoje, ktoré sú šetrné k vašim vlasom

  • plastové trubičky sú pohodlné na nosenie

  • nepoužíva sa lepidlo ani iné chemické látky


Príslušenstvo k metóde:


Priebeh kurzu

TEORETICKÁ ČASŤ

✔ druhy a vlastnosti vlasov na predlžovanie
✔ základy o všetkých metódach predlžovania a zahusťovania vlasov
✔ pár slov o príslušenstve

V teoretickej časti vám odovzdáme všetky základné informácie z oboru. Musíte vedieť, aké druhy vlasov sa vyskytujú na trhu, aké sú ich vlastnosti, aké sú ich plusy a mínusy. Naučíme vás tiež, ako vlasy od seba odlíšiť, ako spoznať, že vlasy nezodpovedajú uvádzanému pôvodu predajcom. Rovnako si v kocke predstavíme všetky metódy, ktoré sa dnes používajú na predlžovanie a zahušťovanie vlasov. Dáme si malú ukážku materiálov, s ktorým budete pracovať. Povieme vám naše skúsenosti, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam s podvodníkmi a nekvalitným materiálom.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ typológia vlasov v praxi
✔ precvičovanie na vlastnej hlave
✔ záverečné predlžovanie na modelke

Po teórii sa už môžeme pustiť smelo do práce. Budete precvičovať na našej cvičnej hlave. Naučíte sa všetko od A do Z. Či už určením typu vlasov klientky, cez výber vhodných vlasov až po samotnú aplikáciu a odstraňovací proces. Po celú dobu budeme stáť po vašom boku a pozorovať, pri čom by vám bolo treba ešte poradiť. Naučíte sa správny postup, ako si rozvrhnúť vlasy do zón, kam by sme predlžené vlasy aplikovať nemali, ako sa o ne starať a ako vlasy zostrihať, aby nebol poznať prechod medzi vlastnými a predlženými vlasmi. V závere všetko zúročíte na našej skutočnej modelke, prípadne si môžete priniesť aj svoju.  

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

 poradenstvo
 plánovanie
 podpora

V závere môžeme prebrať stratégiu vášho podnikania. Odovzdáme vám naše skúsenosti, čo platí a neplatí, ako komunikovať s klientmi, čo im ponúknuť, ako zostaviť ceny, aby boli spokojné obe strany. Radi vám dodáme všetok propagačný materiál.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: 107,01 

S PRÍSLUŠENSTVOM: 188,15 

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Kurz s príslušenstvom obsahuje:
  • kliešte Style strieborné s reguláciou teploty až do 220°C

  • talianský keratin granulát číry 100 gramov

  • sada na predlžovanie vlasov MicrTubes v koženom obale (háčik + aplikačné a odstraňovacie kliešte)

  • 500 ks trubičiek MicroTubes – mix rôznych farieb a veľkostí po 100 ksONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM