Príčesky, copy, ofiny 

Príčesky, copy, ofiny

Príčesky, copy, ofiny

DODAJTE VÁŠMU ÚČESU TEN PRAVÝ ŠMRNC

Chýba vášmu účesu už len kúsok do dokonalosti? S našimi príčeskami v podobe copov, ofín a zahusťovacích pásov budú vaše vlasy už 100% dokonalé! Všetky príčesky sú vyrobené z kvalitn&ya...

DODAJTE VÁŠMU ÚČESU TEN PRAVÝ ŠMRNC

Chýba vášmu účesu už len kúsok do dokonalosti? S našimi príčeskami v podobe copov, ofín a zahusťovacích pásov budú vaše vlasy už 100% dokonalé! Všetky príčesky sú vyrobené z kvalitných ľudských vlasov, ktoré pre vás starostlivo vyberáme. Jedná sa o vlasy REMY, ktoré sú vlas po vlase zrovnané tak, ako je ich prirodzený smer rastu a to zaručuje, že sa nebudú strapatiť.

Potrebujete vlasy skôr zahustiť alebo predĺžiť? Alebo oboje? Alebo hľadáte len vlasový príčesok, ktorý vám dodá ten pravý šmrnc? Ak si nie ste istí, čo je pre vás to pravé, nahliadnite do našej tabuľky, ktorá vám uľahčí výber. A ak nie, tak na to sme tu my! Môžete sa s nami spojiť okamžite prostredníctvom chatu, ktorý je k dispozícii v pravom spodnom rohu eshopu alebo nám môžete napísať na email servis@profibeauty.cz, zavolať na tel. č.: +420 725 811 086, alebo nás priamo navštívte v našej kamennej predajni, kde vám nielen že všetko vysvetlíme, ale aj ukážeme a spoločne vyberieme to, čo potrebujete.

CLIP IN SET

CLIP IN PÁS/

ZAHUSŤOVACÍ PÁS

CLIP IN OFINA CLIP IN COP FLIP IN
HLAVNÝ ÚČEL zahustenie / predlženie zahustenie / predlženie doplnok účesu doplnok účesu zahustenie / predlženie
PRE KOHO JE URČENY pre kohokoľvek kto túži po väčšom objeme / dlhších vlasoch pre kohokoľvek kto túži po väčšom objeme / dlhších vlasoch pre kohokoľvek bez ofiny pre kohokoľvek kto chce hustejší / dlhší com pre kohokoľvek kto túži po väčšom objeme / dlhších vlasoch
UMIESTNENIE celá hlava zadná čásť hlavy – od ucha k uchu čelo na vlastný cop zadná čásť hlavy – od ucha k uchu

SPÔSOB
APLIKÁCIE

sponky sponky sponky sponky gumička

TRVANIE
APLIKÁCIE

DOMA 10 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min DOMA 5 min

V prípade, že by ste si medzi ponúkanými vlasovými produktami nevybrali, radi pre vás zhotovíme vlasový príčesok presne na mieru vašich požiadaviek, a to z tých najkvalitnejších vlasov - zo stredoeurópskych vlasov.

ZOBRAZIŤ POPIS ↴