Spolupráca a školenia 

Spolupráca a školenia

Spolupráca a školenia

O metóde

Výhody

Príslušenstvo

Priebeh
kurzov

Cena
kurzov

Online
rezervácia

O metóde

Chcete predlžovať vlasy jednoducho, rýchlo a šetrne? Potom vám môžeme doporučiť predlžovanie vlasov pomocou vlasových pások. Táto metóda je oproti iným extrémne jednoduchá, stačí aby ste sa naučili základy predlžovania vlasov ako je rozvrhnutie aplikačných zón a podobne. Následne hlavná práca spočíva v tom, že jednoducho odlepíte prúžok na páske a tu potom prilepíte k vlasám klientky. Pásky sa aplikujú spôsobom pripomínajúci sendvič, pretože prameň vašich vlasov je vždy vložený medzi dva pramienky vlasových pások. Adhezívum na páskach je zdravotne nezávadné a nepoškodzuje vaše vlastné vlasy. Aplikácia nieje len jednoduchá, ale aj veľmi rýchla. V porovnaní s inými metódami, ktoré sa môžu natiahnuť aj na tri hodiny, je predlženie páskami hotové prakticky behom 30 až 50 minút. Naviac jedná sa o veľmi šetrnú metódu, pretože ide o predlžovanie za studena, používate len nízku teplotu zažehlenia, ktorá nepoškodzuje vaše vlasy. Pásky upevníte špeciálnymi kliešťami alebo žehličkou pri teplote okolo 80 stupňov. Životnosť pások je pri správnej starostlivosti 8 až 12 posunutí. Naviac veľkou výhodou je, že sa vlasy pri posunutí nemusia skracovať. Spoje sa nemusia odstihávať podobne ako je to napríklad pri keratine, stačí pásku odlepiť a nahradiť novou.

Chcete predlžovať vlasy pomocou vlasových pások?

V tom prípade usporadúvame práve pre vás kurzy, ktoré sa konajú niekoľkokrát do mesiaca v našom školiacom stredisku. Po absolvovaní kurzu ponúkame možnosť spolupráce. Sme ochotný propagovať váš salón na našich stránkach, ale podmienkou je prevádzkovanie predlžovania vlasov na profesionálnej úrovni a používanie nášho overeného vlasového materiálu za ktorý sa môžeme zaručiť. Vlasové pásky zhotovujeme len z kvalitných stredoeurópskych vlasov NanoTape alebo východoeurópskych ProfiTape. Pre začiatočníkov naviac ponúkame sadu príslušenstva za zvýhodnenú cenu, ktorá obsahuje všetko čo k predlžovaniu budete potrebovať.

Hľadáte salón, kde vedia pracovať s vlasovými páskami?

Vložte svoje vlasy do rúk odborníkov. Na našej mapke prezentujeme všetkých profesionálov, ktorí úspešne absolvovali náš kurz. Chcete si nechať predlžiť vlasy metodou micro ring a nepoznáte nikoho, kto to ovláda? Pozrite sa na našu mapu, možno tam nájdete salón priamo vo vašom okolí.


Výhody

 • jednoduchá metóda

 • rýchla aplikácia trvajúca len 30 až 50 minút!

 • Šetrné k vašim vlasom – nepoužívate vysokú teplotu

 • bezbolestné posúvanie alebo odstránenie

 • pohodlné nosenie aj pri polohe v ľahu

 • spoje sú pevné, ohybné a takmer neviditeľné a nenahmatateľné

 • vlasy sa pri reaplikácii nezkracujú

 • spoje nekĺžu

 • behom nosenia neprídete o jediný vlas


Príslušenstvo k metóde

A čo je potrebné k tomu, aby ste mohli plnohodnotne predlžovať vlasy vašich klientiek pomocou vlasových pások? V prvej rade to sú pochopiteľne vlasové pásky! U nás si môžete zakúpiť tieto druhy pások:

Vlasové pásky ProfitapeProfiTape® - Vlasové pásky, ktoré sú spracované z východoeurópskych vlasov. Sú na pevno zatavené do silikónovej pásky a na dvakrát prešité. Vytvárajú skutočne pevný spoj.

Vlasové pásky NanoTapeNanoTape® - tieto pásky sa vyrábajú špeciálnou nanotechnológiou. Vlásky sú zatavené do veľmi tenkej (nano) silikónovej pásky, čo im dodáva dokonalú pružnosť a zároveň je zachovaná maximálna pevnosť vďaka ktorej nestratíte zo spoja ani jeden vlas! NanoTape sú vyrobené zo stredoeurópskych vlasov.

Špeciálne kliešte na spojenie obojstrannej pásky - Vďaka týmto kliešťom zahriatým na 80 stupňov bude spoj pások absolútne dokonalý. Pohodlnú manipuláciu pri práci zaručuje ergonomický tvar.

Multifunkčné kovové kliešte - Vďaka týmto klieštičkam pohodlne upevníte spoje pri aplikácii pások. Naviac sú skutočne multifunkčné – využijete ich pri všetkých možných metódach.

Gélový odstraňovač spojov - Použijete ho na pohodlné odstránenie vlasových pások. Roztok je testovaný v rámci EU a je zdravotne nezávadný. Tento prípravok môžete používať aj na odstraňovanie keratínových spojov.

Náhradné technické balenie pások- Obojstranná extra silná lepiaca páska sa vyznačuje vysokou priľnavosťou, dlhodobou životnosťou a predovšetkým špeciálnym adhezívom, ktoré nijak neničí vaše vlasy. Pásku môžete používať na vlasové pásky ProfiTape aj NanoTape. Jedná sa o veľké 20 metrové technické balenie.


Priebeh kurzu

 TEORETICKÁ ČASŤ

✔ o vlasoch vhodných na predlženie
✔ o všetkých predlžovacích metódach
✔ o výrobe vlasových pások
V teoretickej časti vás prevedieme všetkými nevyhnutnými znalosťami, ktoré ako profesionál musíte vedieť. Ťažko môžete predlžovať vlasy, ked ani nebudete vedieť z akej ponuky vlasov vyberať. Pre začiatok vás preto zoznámime so všetkými druhmi vlasov. Uvedieme aké sú ich vlastnosti, aký typ vlasov máme my Češi a Slováci a aké sa pre nás najviac hodia. Ku každému typu si povieme aké majú výhody a nevýhody z hľadiska chovania, životnosti a tiež z finančnej stránky. Ukážeme vám, ako daný typ rozoznať, čo je veľmi dôležité! Pretože sa stretávame denne s podvodníkmi, ktorí ázijské vlasy predávajú ako najkvalitnejšie stredoeurópske vlasy! Laik to nemá šancu zistiť, spozná to až časom, ked sa vlasy začnú strapatiť a nebudú vyzerať pekne. Dalej vás v kocke zoznámime so všetkými metódami využívanými na predlžovanie vlasov. Aj napriek tomu, že ste si vybrali len jednu metódu, je dobré mať predstavu ako prebiehajú aj iné. Vaši klienti sa vás môžu pýtať a ked nebudete mať znalosti, tak to moc profesionálne vyzerať nebude, nemyslíte? Na záver vás zasvätíme aj do tajomstiev výroby pások a odovzdáme vám pár svojich vlastných skúseností a vychytávok, ktoré sa vám budú hodiť.

PRAKTICKÁ ČASŤ

✔ výber vlasov
✔ manipulácia s pomôckami
✔ skúška na cvičnej hlave a na záver aj na živej modelke

Všetkú teóriu samozrejme ihneď prevedieme aj do praxe! Najprv sa vrhneme do výberu vlasov, zoznámime vás podľa čoho vybrať vlasy klientke na mieru. A potom už budeme pracovať na cvičnej hlave. Behom nácviku vám ukážeme, ako správne pracovať so všetkými pomôckami, ako si vlasy rozdeliť do aplikačných zón, kam sa vlasy rozhodne nesmú pripevňovať, aby nedošlo k poškodeniu vlasov klientky alebo aby nebolo vidieť spoje. Samozrejme si aj vyskúšate ako vlasové pásky odstrániť a ako ich opätovne nasadiť / posunúť. Ukážeme vám aj ako sa dá s páskami kúzliť, ako ich jednoducho namelírovať za pomoci použitia dvoch odtieňoch. Behom celej praktickej časti vám budeme vždy po ruke, ak uvidíme, že máte s niečim problém, sme tu pre vás. Nemusíte sa vôbec hanbiť, že máte len základné znalosti. Veľmi radi poradíme aj začiatočníkom. Ako inak by sa z vás mohol stať skutočný profesionál?!

 MARKETINGOVÁ ČASŤ

✔ propagácia vašich služieb
✔ zostavenie cenníku
✔ marketingový plán

Marketingová časť je pre klientky, ktoré majú záujem a bude prebiehať naozaj na mieru podľa vašich požiadaviek. Môžeme vám poradiť, ako propagovať služby vášho salónu, ako komunikovať s klientkami, môžeme vám poskytnúť aj propagačné materiály. Pomôžeme vám rovnako zostaviť cenník tak, aby sa vám vaše náklady vyplatili a zároveň boli ceny zaujímave pre vašich zákazníkov. Môžeme vám aj zostaviť orientačný marketingový plán, ktorý vám pomôže v začiatkoch.


Cena kurzu

BEZ PRÍSLUŠENSTVA: 143,91 €

S PRÍSLUŠENSTVOM: 280,41 

(Ceny v Eur sú orientačné, prepočítané kurzom 1€ = 27,10 Kč, skutočné ceny prepočítané aktuálnym kurzom nájdete na našom eshope)

Kurz s príslušenstvom zahrňuje:
 • špeciálne aplikačné kliešte

 • klieštičky na upevnenie páskových spojov

 • odstraňovací roztok

 • náhradné technické balenie (20 metrov)ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM