Stredoeurópske vlasy 

Stredoeurópske vlasy

Stredoeurópske vlasy

Stredoeurópske vlasy sú skvostom medzi vlasmi na predĺženie. Jedná sa o najluxusnejší materiál na predĺženie vlasov z hľadiska životnosti a kvality. Investície do stredoeurópskych vlasov sa oplatí predovšetkým tým z vás, ktoré túžite po dlhodobom predĺžení vlasov.

Charakteristika stredoeurópskych vlasov:

 • dokonalá jemnosť
 • hladká &sc...

Stredoeurópske vlasy sú skvostom medzi vlasmi na predĺženie. Jedná sa o najluxusnejší materiál na predĺženie vlasov z hľadiska životnosti a kvality. Investície do stredoeurópskych vlasov sa oplatí predovšetkým tým z vás, ktoré túžite po dlhodobom predĺžení vlasov.

Charakteristika stredoeurópskych vlasov:

 • dokonalá jemnosť
 • hladká štruktúra a rôznorodosť vlnitosti, nájdeme pre vás vlasy dokonale rovné, vlnité alebo hojne kučeravé
 • vlasy ponúkame v panenskom stave čiže v prirodzenej farbe bez akýchkoľvek chemických zásahov alebo naopak farbené, ktorých životnosť je takmer nekonečná
 • správajú sa úplne rovnako ako živé vlasy vyživované od korienkov
 • nikto nespozná, že sú predĺžené, ak sú aplikované riadne vyškolenou kaderníčkou
 • ich cena je najvyššia, pretože sú veľmi vzácnym vlasovým materiálom
 • panenské európske vlasy ponúkame v tmavých aj svetlých odtieňoch. Tmavé sú bežne k dostaniu, ale svetlé sú veľmi zriedkavé, preto je medzi tmavými a svetlými (detskými) patrný cenový rozdiel.
 • stredoeurópske vlasy sú výhradne z výkupov vykonaných v Českej republike, prípadne v Poľsku alebo na Slovensku.
 • Stredoeurópske vlasy nedelíme do rôznych kategórií, zachovávame jednu a iba odlišujeme ceny podľa jednotlivých odtieňov. Vlasy stredoeurópske sú vždy v najvyššej kvalite a všetky vlasy kratšie ako 10 cm sú vyčesávané (neplatí pri vlasoch dlhých 10 - 20 cm). Vlasy sú hebké, jemné, pevné, nepoškodené, končeky zacelené, úplne zdravé a predovšetkým krásne. Stredoeurópske vlasy je možné pripraviť na všetky metódy predĺženia a na akékoľvek zakončenie (keratín, micro ring, nano ring). Zo stredoeurópskych vlasov máme zhotovené aj vlasové pásky NanoTape®.
 • Stredoeurópske vlasy sú kvôli svojej extra jemnej štruktúre nepoddajné. Všeobecne sa vlasy vo vlhku rady narovnávajú (ale nemožno tak špecifikovať všetky vlasy - čo vrkoč, to originál). Ak radi radikálne meníte odtieň vlasov, neodporúčame farbenie / bielenie v domácich podmienkach. Vlasy sú náchylné k spáleniu, pretože sú veľmi jemné a tenké. Z tohto dôvodu ich neodporúčame ženám, ktoré rady nosia jeden deň vlasy rovné a druhý deň natočené pomocou kulmy. Stredoeurópske vlasy by nemali taktiež nosiť zákazníčky s hrubšou štruktúrou vlasov. Pre tie sú viac vhodné východoeurópske vlasy.
 • každý vrkoč je originál - nemiešame vlasy od viacerých darcov dohromady

ProfiBeauty garantuje pôvod vlasov a taktiež fakt, že každý set je zachovaný v pôvodných copoch - to znamená, že žiadny set nie je namiešaný z vlasov od viacerých darcov. Jeden výkup = jeden cop! Len tak zostáva zachovaná najvyššia kvalita. Vlasy si môžete osobne vybrať aj v našom obchode na Vinohradoch - Korunní 20, Praha, kde prebieha predaj stredoeurópskych vlasov, ale aj východoeurópskych vlasov, vlasových pások, clip in a ďalších.

Ďalšie špecifiká:

Vhodné pre metódy: predlžovanie vlasov keratínom, micro ring, nano ring, micro tubes

Ďalej ponúkame spracované ako: vlasové pásky NanoTape®, clip in, tupé, parochňa, trsy

Dĺžka vlasov: od 10 cm do 120 cm

Štruktúra vlasov: veľmi jemné, hladké, úplne prírodné vlasy

Odtiene: panenské tmavé i svetlé, farbené vlasy podľa palety odtieňov

Cena 1 prameňa: 22 Kč - 200 Sk (90 cm)

Lesk vlasov: prirodzený lesk až mat, identická zhoda s vašimi vlasmi

Životnosť panenských vlasov: 8 - 12 aplikácií / posunutie

Životnosť farbených / bielených vlasov: 8 aplikácií / posunutie

Ak chcete ponúkať stredoeurópskej vlasy vo vašom salóne, môžete sa zaregistrovať TU a následne vám budú k dispozícii VEĽKOOBCHODNÉ CENY, kde produkty majú naozaj zaujímavé zľavy. Tieto výhody sú určené len pre profesionálov v obore predlžovania vlasov. K registrácii je nutné vaše IČO (prípadne certifikát kurzu, výučný list a pod.) Pre overenie vašej činnosti.

ZOBRAZIŤ POPIS ↴

Podkategórie

Stredoeurópske vlasy...

Stredoeurópske panenské vlasy patria medzi najkvalitnejší vlasový materiál na svetovom trhu. Jedná sa o vlasový klenot, pretože tieto vlasy pochádzajú od ľudí, ktorí si nikdy nebarvili vlasy, a tak vynikajú svojou zdravou a pevnou štruktúrou. To je samozrejme tiež ohodnotené vyššou cenou. Ak hľadáte vlasy takmer rovnako kvalitné, ale lacnejšie, prípadne vo farebnom odtieni úplne zhodnom ako sú tie vaše, ponúkame aj stredoeurópske vlasy farbené. Životnosť stredoeurópskych vlasov je veľmi vysoká, pri správnej starostlivosti až 5 rokov. Vlasy pochádzajú z vykonaných výkupov vlasov po celej ČR, prípadne zo Slovenska a Poľska. Na predaj máme hneď dva druhy európskych vlasov - stredoeurópske, ale aj východoeurópske vlasy (čiže ruské vlasy). Medzi týmito vlasmi je rozdiel v štruktúre, ruské vlasy sú o niečo hrubšie než tie naše stredoeurópske vlasy a ich cena je preto o niečo nižšia. Garantujeme vám vždy TOP kvalitu vlasov. Vlasy sú vždy našimi vlásenkárkami spracované v Prahe na zákazku. Kratšie vlasy sú vyčesávané z vrkočov, teda zaručujeme krásnu, prirodzenú hustotu od korienkov po končeky. Predaj stredoeurópskych vlasov, ale aj iných typov vlasov prebieha v našej predajni v centre Prahy na Vinohradoch - Korunný 20.

Charakteristika stredoeurópskych panenských vlasov:

 • jemné, hladké a zdravé - takmer nerozeznatelené od vašich živých vlasov
 • výber z niekoľkých typov - rovné, ľahko vlnité, veľmi kučeravé
 • dlhá životnosť 8 -12 aplikácií / posunutí
 • vlasy sú vhodné k rôznym druhom predlžovania vlasov - napr. predĺženie vlasov keratínom, metódou ExtendMagic, micro ring, nano ring, micro tubes apod.
 • vlasy sme ochotní pripraviť so zakončením, aké si vyberiete (keratín, micro ring, micro tubes apod.)
 • vlasy sa môžu ďalej farbiť, žehliť aj natáčať
 • vlasy sú v pôvodných copoch, nejedná sa o mix vlasov z rôznych vrkočov
 • nenáročná starostlivosť
 • samozrejmosťou je záruka proti strapateniu
 • vlasy z výkupov sú veľmi hodnotnou surovinou a preto je cena vyššia oproti ostatným. Z počiatku je možné pri menších skúsenostiach ľahko zameniť svojím názvoslovím za lacnejší variant, tzv. Európskeho typu ázijských vlasov s menšou životnosťou a potom hrozí nebezpečenstvo zámeny a straty nemalej sumy peňazí.

Balenie se skladá z: 10g vlasov


Pre možnosť veľkoobchodných podmienok a výhodnejších cien sa registrujte TU.

Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Ak vlastníte IČO alebo sa preukážete, že sa profesionálne venujete predlžovaniu vlasov (webové stránky, facebook, výučný list, certifikát o absolvovaní kurzov z oblasti predlžovania), budete presunutí do veľkoobchodného zázemia, kedy sa vám ceny budú zobrazovať s veľkoobchodnou zľavou. Ceny sa automaticky prevedú - veľkoobchodný cenník žiadajte emailom na sales@profibeauty.cz

Stredoeurópske vlasy...

Stredoeurópske farbené vlasy sú šetrne farbené špeciálnou technológiou, ktorá nenarušuje kvalitu vlasov. Stredoeurópske vlasy sú vhodné pre rôzne druhy predlžovanie vlasov - napr. predlžovanie vlasov keratínom (za studena alebo za tepla), predlžovanie vlasov metódou microring, microtubes, ExtendMagic atď. Na tieto vlasy dávame štandardne 12 mesiacov záruku proti strapateniu. Kvalita farbených vlasov sa od nefarbených čiže panenských vlasov nelíši, ale odporúčame sa o ne starať kozmetikou na farbené vlasy, najlepšie bez sulfátovou. Môže sa stať, že vlasy jemne pri nosení zmenia odtieň. Zmena je nevýrazná, maximálne dôjde ku zosvetlenie o pol až 1 tón. Táto zmena nie je chybou výrobku, je to bežný fakt, že ide o farbené vlasy. Zmena sa najčastejšie stáva u hnedých odtieňov, napríklad stredne hnedá sa stane svetlo hnedou. Farebná zmena odtieňa vlasov nie je pravidlom, podľa našich skúseností postihne 1 zo 100 vrkočov.

Stredoeurópske vlasy sú rozhodne najkvalitnejší vlasový materiál na svetovom trhu. Životnosť stredoeurópskych vlasov je totiž vysoká a vlasy vydržia až 8 aplikácií / posunutí. Vlasy pochádzajú z vykonaných výkupov vlasov po celej ČR (v salóne ProfiBeauty), prípadne zo Slovenska alebo Poľska. Zaručujeme vždy TOP kvalitu vlasov a garantujeme zachovanie vlasov v pôvodnom vrkoči (nekombinujeme viac vrkočov dohromady). Vlasy po výkupe sú vždy odborne spracované našimi vlásenkárkami, ktoré vyčešú kratšie vlasy.

Charakteristika stredoeurópskych vlasov:

 • vlasy najvyššej kvality (zo všetkých európskych vlasov)
 • hebké, hladké a nerozpoznateľné od vašich vlasov
 • životnosť cca 8 aplikácií / posunutí
 • vlasy sa môžu farbiť, žehliť i natáčať
 • samozrejmosťou je 1 rok záruka proti strapateniu
 • vlasy sú prevažne mierne vlnité, nemožno garantovať rovnú štruktúru
 • vlasy z výkupov si vyberáme iba zdravé a vo vysokej kvalite, preto sa vyznačujú svojou vyššou cenou
 • vlasy pripravujeme na objednávku s vybraným typom zakončenia (keratín, micro ring, micro tubes ...)

Balenie se skladá z: 25 prameňov


Pre možnosť veľkoobchodných cien sa registrujte TU.

Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Ak vlastníte IČO alebo sa preukážete, že sa profesionálne venujete predlžovaniu vlasov (webové stránky, facebook, výučný list, certifikát o absolvovaní kurzov z oblasti predlžovania), budete presunutí do veľkoobchodného zázemia, kedy sa vám ceny budú zobrazovať s veľkoobchodnou zľavou. Ceny sa automaticky prevedú - veľkoobchodný cenník žiadajte emailom na sales@profibeauty.cz