Stredoeurópske vlasy panenské 

Stredoeurópske vlasy panenské

Stredoeurópske vlasy panenské

Stredoeurópske panenské vlasy patria medzi najkvalitnejší vlasový materiál na svetovom trhu. Jedná sa o vlasový klenot, pretože tieto vlasy pochádzajú od ľudí, ktorí si nikdy nebarvili vlasy, a tak vynikajú svojou zdravou a pevnou štruktúrou. To je samozrejme tiež ohodnotené...

Stredoeurópske panenské vlasy patria medzi najkvalitnejší vlasový materiál na svetovom trhu. Jedná sa o vlasový klenot, pretože tieto vlasy pochádzajú od ľudí, ktorí si nikdy nebarvili vlasy, a tak vynikajú svojou zdravou a pevnou štruktúrou. To je samozrejme tiež ohodnotené vyššou cenou. Ak hľadáte vlasy takmer rovnako kvalitné, ale lacnejšie, prípadne vo farebnom odtieni úplne zhodnom ako sú tie vaše, ponúkame aj stredoeurópske vlasy farbené. Životnosť stredoeurópskych vlasov je veľmi vysoká, pri správnej starostlivosti až 5 rokov. Vlasy pochádzajú z vykonaných výkupov vlasov po celej ČR, prípadne zo Slovenska a Poľska. Na predaj máme hneď dva druhy európskych vlasov - stredoeurópske, ale aj východoeurópske vlasy (čiže ruské vlasy). Medzi týmito vlasmi je rozdiel v štruktúre, ruské vlasy sú o niečo hrubšie než tie naše stredoeurópske vlasy a ich cena je preto o niečo nižšia. Garantujeme vám vždy TOP kvalitu vlasov. Vlasy sú vždy našimi vlásenkárkami spracované v Prahe na zákazku. Kratšie vlasy sú vyčesávané z vrkočov, teda zaručujeme krásnu, prirodzenú hustotu od korienkov po končeky. Predaj stredoeurópskych vlasov, ale aj iných typov vlasov prebieha v našej predajni v centre Prahy na Vinohradoch - Korunný 20.

Charakteristika stredoeurópskych panenských vlasov:

  • jemné, hladké a zdravé - takmer nerozeznatelené od vašich živých vlasov
  • výber z niekoľkých typov - rovné, ľahko vlnité, veľmi kučeravé
  • dlhá životnosť 8 -12 aplikácií / posunutí
  • vlasy sú vhodné k rôznym druhom predlžovania vlasov - napr. predĺženie vlasov keratínom, metódou ExtendMagic, micro ring, nano ring, micro tubes apod.
  • vlasy sme ochotní pripraviť so zakončením, aké si vyberiete (keratín, micro ring, micro tubes apod.)
  • vlasy sa môžu ďalej farbiť, žehliť aj natáčať
  • vlasy sú v pôvodných copoch, nejedná sa o mix vlasov z rôznych vrkočov
  • nenáročná starostlivosť
  • samozrejmosťou je záruka proti strapateniu
  • vlasy z výkupov sú veľmi hodnotnou surovinou a preto je cena vyššia oproti ostatným. Z počiatku je možné pri menších skúsenostiach ľahko zameniť svojím názvoslovím za lacnejší variant, tzv. Európskeho typu ázijských vlasov s menšou životnosťou a potom hrozí nebezpečenstvo zámeny a straty nemalej sumy peňazí.

Balenie se skladá z: 10g vlasov


Pre možnosť veľkoobchodných podmienok a výhodnejších cien sa registrujte TU.

Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Ak vlastníte IČO alebo sa preukážete, že sa profesionálne venujete predlžovaniu vlasov (webové stránky, facebook, výučný list, certifikát o absolvovaní kurzov z oblasti predlžovania), budete presunutí do veľkoobchodného zázemia, kedy sa vám ceny budú zobrazovať s veľkoobchodnou zľavou. Ceny sa automaticky prevedú - veľkoobchodný cenník žiadajte emailom na sales@profibeauty.cz

ZOBRAZIŤ POPIS ↴