Vlasové pásky 

Vlasové pásky

Vlasové pásky

Vlasové pásky sú jedna z najpopulárnejších metód predlžovania vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšia? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam veľmi pohodlné. Za 30 minút budú vaše v...

Vlasové pásky sú jedna z najpopulárnejších metód predlžovania vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšia? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam veľmi pohodlné. Za 30 minút budú vaše vlasy hustejšie, dlhšie, budú sa viac lesknúť a vy získate zdravé sebavedomie. Vlasové pásky skrášľujú mnohých z vás už tretí rok a ich popularita rastie. Preto sme celej kategórii vlasových pások dodali nový "facelift" a paleta bola rozšírená na 24 odtieňov. ProfiBeauty HAIR EXTENSION vám ponúka predaj vlasových pások a zaručuje najvyššiu kvalitu vlasov, širokú ponuku odtieňov, dĺžok a spracovanie vlasov. Vlasy máme aj z vlastných výkupov, ktoré sú riadené našimi vlásenkárkami, ktoré sa pohybujú v obore desiatky rokov.

Chcete ponúkať vlasové pásky so stredoeurópskymi vlasmi NanoTape® alebo vlasové pásky s východoeurópskymi vlasmi ProfiTape® vo vašom salóne? Pre možnosť veľkoobchodných podmienok a výhodnejších cien sa registrujte TU. Zobrazené sadzby na eshope pred registráciou sú maloobchodné. Tovar je určený pre profesionálov v obore predlžovania vlasov - kaderníčky a kaderníkov, prevádzkovateľov kaderníctiev. K registrácii tak potrebujete buď platné IČO s overiteľnosť vašej prevádzky a podnikania alebo iný dôkaz, že sa tomuto odboru venujete - napr. Rekvalifikačný kurz, výučný list a pod. Po odsúhlasení registrácie dostanete ponuku veľkoobchodných cien. Garantujeme vám tie najnižšie ceny na trhu, sme najväčší predajca vlasov v ČR a SR. Ak sa chcete na vlasové pásky pozrieť osobne, navštívte nás v našej predajni na Vinohradoch - Korunní 20, Praha (tu prebieha predaj aj výkup vlasov).

Aké vlasové pásky si u nás môžete zakúpiť?

ProfiTape®

Tieto pásky sú zhotovené z východoeurópskych vlasov, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a farbíme špeciálnou technológiou za studena. Východoeurópske vlasy sú veľmi podobné našim vlasom, na pohľad sú na nerozoznanie a kvalita je rovnako veľmi vysoká. Rozdiel je len v hrúbke vlasu, takže ich nedoporučujeme klientkám s príliš jemnými vlasmi, kde by mohol vzniknúť zreteľný prechod medzi Vašimi a predlženými vlasmi. Vlasové pramienky sú zatavené do samolepiacej pásky, ktorá je strojovo prešitá čo zaručuje, že behom nosenia neprídete ani o jediný vlas!


NanoTape®

Tieto pásky pre Vás pripravujeme z vysoko kvalitných stredoeurópskych vlasov, ktoré pochádzajú zo slovenských, českých alebo poľských výkupov – tieto vlasy sa považujú za najcennejší vlasový materiál na trhu! NanoTape sa pripravujú za pomoci nanotechnológie, ktorá zaručuje skutočne pevný spoj, ktorý je ale zároveň extrémne pružný a pásky takmer nebudete na svojej hlave cítiť! Môžete sa spoľahnúť, že všetky vlasky budú v spojoch skutočne držať a žiadny Vám ani pri nešetrnom česaní nevypadne!


Prečo si vybrať vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nosenie, nikde netlačí ani pri spánku
 • kompletné predĺženie vlasov trvá 30 - 40 minút (najrýchlejšia metóda predlžovania vlasov)
 • jednoduchý, bezbolestný odstraňovací proces, ak sú aplikované vyškolenou profistylistkou
 • superjednoduché melírovanie odtieňov (jednoducho vyberiete 2 odtiene vlasových pások a lepíte jeden odtieň na ten druhý)
 • vlasy sa pri posúvaní neskracujú - dĺžka zostáva pôvodná (nemusíte kupovať tak často nové vlasy)
 • široká škála dĺžok, odtieňov, gramáže pások a štruktúr vlasov (okolo 400 farebných kombinácií)
 • len ProfiBeauty vám ponúka predaj vlasových pások s pravými východeouropskými (ruskými) a stredoeurópskymi vlasmi (vlasy z našich výkupov od českých a slovenských klientov)
 • kvalitu možno porovnať aj s konkurenčnými kópiami od malých predajcov, ale veríme, že sa radi vrátite k nám, lebo zistíte, že našu kvalitu nemožno skopírovať a už vôbec nie porovnávať
 • vlasy farbíme zásadne šetrnými technologickými postupmi
 • naše vlásenkárky sú profesionálmi v obore s desaťročnými skúsenosťami
 • ProfiBeauty má vlastnú produkciu vlasových pások - na výrobu vlasových pások NanoTape zo středoeuropských vlasov používame moderné postupy nanotechnológie
 • spojovací materiál je made In Germany

Aký je rozdiel medzi našimi vlasovými páskami a inými páskami, ktoré vyzerajú podobne?

Bohužiaľ rozdiel je voľným okom málo viditeľný. Profesionáli rozdiel môžu spoznať pri dotyku, ale laik rozdiel nespozná. Napodobeniny našich pások sú potiahnuté silikónovým olejom, ktorý aj z najhrubších vlasov urobí hebké. Po niekoľkých umytiach je ale rozdiel badateľný. Vlasy sa extrémne strapatia, sú hrubé, nepoddajné a ako takmer každý prírodný druh vlasov sa nezvlní. Iba Ázijské vlasy, z ktorých je väčšina kópií vyrobená, zostávajú hrubé, tvrdé a úplne rovné. Testovanie našich vlasov s konkurenčnými môže byť finančne náročné, preto odporúčame staviť na istotu a vložiť sa do rúk profesionálov. Spoločnosť ProfiBeauty vám zaručí tú najvyššiu kvalitu vlasov, precízne spracovanie a nadštandardný klientsky servis v predajni, pri nákupe online na našom eshope alebo v našich salónoch, kde sa o vás postará náš personál.

Výroba vlasových pások:

 1. Výber dlhých vrkočov s jednotnou dĺžkou - vyberáme tie najlepšie copy v ponuke.
 2. Nasleduje detailný výčes všetkých kratších vlasov s jediným cieľom - vlasy musia byť rovnako husté pri korienkoch ako aj pri končekoch. A hlavne vlasy musia byť rovnako dlhé, preto výčes opakujeme celkom 3x.
 3. Následne naše vlásenkárky ručne zaháčkujú tieto vlasy do pások.

Naše odporúčania:

 1. Namixujte si 2 - 3 odtiene pre dosiahnutie maximálneho splynutia vlastných a predĺžených vlasov.
 2. Vždy sa riaďte návodom na použitie a o vlasy sa starajte doporučenou kozmetikou, ktorá je špeciálne vyvinutá na predĺžené vlasy.
 3. Vlasy si nechajte nasadiť iba v salóne, ktorý vlastní certifikát o profesionálnom preškolení na túto metódu. Hoci predlžovanie touto metódou je ľahké, postup sa musí striktne dodržiavať, salón by mal vždy ručiť za pevnosť spoja a prípadné opravy vykonať bezplatne. Kaderníkom a profesionálom, ktorí chcú vlasy predlžovať vlasovými páskami odporúčame obsolvovať kurz v našom salóne.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Koľko balení vlasových pások budem potrebovať?

K ideálnemu efektu zahustenia vlasov doporučujeme 100 gramov vlasov, čo sú 4 balenia obsahujúce 5 kusov pások. Všetko je ale veľmi individuálne a poradiť by Vám mal priamo Váš kaderník. Pokiaľ máte záujem o radu, stačí na náš e-mail servis@profibeauty.cz zaslať Vašu fotografiu a my Vám veľmi radi poradíme.

Ako sa vlasové pásky aplikujú?

Pásky sa lepia jedna na druhú, medzi dve pásky príde Váš pramienok vlasov. Vznikne tzv. Sendvičový efekt.  

Ako sa vlasové pásky odstraňujú?

Pásky sa odstraňujú veľmi jednoducho a šetrne s pomocou špeciálneho gélového odstraňovača. Potom sa pomocou špičky pásky oddelia a prebytočné lepidlo odstránime olejčekom. Po umytí sa môže proces opakovať a pásky znova pripevniť.

Ako sa starať o svoje vlasové pasky?

Páskam je potrebné venovať špeciálnu starostlivosť, rovnako ako o akékoľvek predlžené vlasy, pretože niesu prirodzene vyživované ako Vaše vlasy a mohlo by časom byť vidieť, že vlasy sú vysušené bez lesku. Preto doporučujeme vlasy umývať len bezsulfátovou vlasovou kozmetikou, vďaka čomu predídete vysušovaniu vlasov. Rovnako je potrebné vlasy niekoľkokrát do dňa prečesávať za použitia špeciálnych kief určených na prdlžené vlasy, čo zabráni vzniku drobných dredíkov.

ZOBRAZIŤ POPIS ↴

Podkategórie

Východoeurópske...

! VÝPREDAJ VLASOVÝCH PÁSOK PROFITAPE® ZA BEZKONKURENČNÉ CENY!
! už od 41,90 €!

Nakupujte výhodne a vyberajte z našich výpredajových cien, ktoré sú naozaj bezkonkurenčné! Už od 41,90 € môžete mať vlasové pásky z východoeurópskych vlasov ProfiTape®. Ponuka sa vzťahuje na všetkých 28 odtieňov. Vyberať môžete z dĺžok 40 - 65 cm.

Zľavy máme teraz aj na východoeurópske vlasy s keratinovým zakončením. Tak neváhajte, čoskoro nebudú!


Vlasové pásky profitape sú pripravené z východoeurópskych vlasov (tiež označované ako ruské vlasy). Tieto vlasy pochádzajú z Ruska, Ukrajiny, Estónska, Litvy, Lotyšska a Moldavska. Štruktúra vlasov je takmer totožná s našimi stredoeurópskymi vlasmi, sú len o niečo hrubšie. Z toho dôvodu ich nedoporučujeme dámam, ktoré majú veľmi jemné vlasy. V tomto prípade by mohol vzniknút zreteľný prechod medzi predlženými vlasmi a Vašimi vlastnými vlasmi. Vlasové pásky ProfiTape® sú pripravené tak, že vlasový prameň je našimi vlásenkárkami zatavený k samolepiacej páske, skutočne pevný spoj zaistí následné strojové prešitie pásky. Garantujeme Vám, že behom nosenia nestratíte žiadny vlas!

V čom sú vlasové pásky ProfiTape® unikátne?

Tieto vlasy sú štruktúrou takmer totožné s našimi vlasmi, len sú o niečo hrubšie a tvrdšie. ProfiTape® pásky sú potiahnuté supersilnou obojstrannou páskou, ktorá vytvára nezničiteľný spoj a zaisťuje dlhodobé nosenie, navyše je táto páska strojne prešitá. Garantuje aj určitú mechanickú odolnosť spoja. Nevýhodou je potom tuhosť pásky / spoja, pre niekoho môže byť nosenie tohto spoja nepríjemné. Títo klienti zvyčajne prechádzajú na metódy keratín za tepla alebo pre nich ponúkame naše vlasové pásky NanoTape®, kde tento problém nie je.

Výhody ProfiTape® vlasových pások:

✔ nikde netlačia, dokonca ani pri spaní

✔ rýchla a jednoduchá aplikácia (30 – 50 minút)

✔ bezbolestné a šetrné reaplikovanie prípadne odstránenie

✔ životnosť 4 – 8 posunutí (pri správnej starostlivosti)

✔ jednoduché melírovanie – len nakombinujete odtiene pások

✔ pri posunutí sa spoje neodstrihávajú, čiže vlasy sa neskracujú

✔ máme tú najväčšiu ponuku vlasov v ČR a SR


Balenie sa skladá z:

 • 10 ks vlasových pások, ktoré vytvoria 5 spojov
 • 1 set pásik váži 25 g
 • k celkovému predĺženiu potrebujete približne 100 g vlasov, teda 4 balenia
 • široká ponuka dĺžok: 40 - 65 cm
 • výber z 24 farebných odtieňov
 • vyrobené z triedených východoeurópskych vlasov, ktoré sú zoradené v smere rastu a sú vyčesané a zbavené krátkych vlasov
 • vlasy sú zatavené do silikónovej pásky a strojne prešité

Prečo si vybrať ProfiTape® vlasové pásky?

 • neviditeľný a nenahmatateľný spoj
 • bezbolestné nosenie - netlačí ani pri spaní
 • rýchla aplikácia počas 30 - 40 minút
 • bezbolestná reaplikace alebo odstránenie
 • šetrné k vašim vlasom (pokiaľ sa však zveríte do rúk odborníka)
 • ľahké melírovanie vlasov (kombinovaním pások)
 • pri posunutí sa neskracujú
 • kvalitné východoeurópske (ruské) vlasy - životnosť 4 a viac posunutí
 • najväčšia ponuka vlasov v SR
 • predaj vlasových pások z východevropských vlasov, stredoeurópskych vlasov a ďalších vlasov na predĺženie prebieha aj v našom kamennom obchode na Vinohradoch - Korunní 20, Praha 2
NanoTape

Vlasové pásky NanoTape sú pripravené zo stredoeurópskych vlasov. Tieto vlasy sú jednoznačne tým najkvalitnejším materiálom na trhu. Vlasy pochádzajú z výkupu, ktorý si sami riadime, sú teda len od českých, slovenských a poľských klientov, vlasy sú vyberané jedine zdravé a nepoškodené. Štruktúra stredoeurópskych vlasov je jemná a hladká, krásne splynú s našimi vlasmi. NanoTape pripravujeme za pomoci patentovanej nanotechnológie, vďaka čomu sú pásky veľmi tenké ale aj tak extrémne pevné a flexibilné. Ich nosenie je skutočne príjemné a nikde Vás nič netlačí, naviac Vám zo spoja nevypadne ani jeden vlások.

Set vo variante 3 cm sa skladá z:

 • 20 ks pások s veľkosťou 3 cm x 0,8 cm
 • celkom vznikne 10 spojov
 • 20 g (dĺžka 40 - 45 cm), 25 g (45 - 50 cm), 25 g (dĺžka 50 - 60 cm)
 • odporúčame 4 balenia pre pefrektné predĺženie vlasov

Set vo variante 1 cm sa skladá z:

 • 50 ks pások o veľkosti 1 cm x 0,7 cm
 • celkom vznikne 25 spojov
 • vhodné do častí hlavy, kde sú žiaduce menšie spoje pre menšiu viditeľnosť

Prečo si vybrať NanoTape® vlasové pásky?

 • sú zhotovené z vysoko kvalitných stredoeurópskych vlasov
 • stredoeurópske vlasy sú jemné, hladké a krásne splynú s vašimi vlasmi
 • vaše predĺžené vlasy vyzerajú úplne prirodzene
 • nikto si nič nevšimne - spoj je takmer neviditeľný a nenahmatatelný
 • aplikácie, posunutie aj odobranie nano pások je šetrné k vašim vlasom (pokiaľ sa o vás stará profesionál!)
 • aplikácia nano tape je veľmi rýchla cca 30 - 40 min (iné metódy trvajú 3 a viac hodín)
 • aplikácia je bezbolestná
 • rovnako tak je aj bezbolestné nosenie pások - aj pri spaní
 • jednoduché melírovanie vlasov (vhodným kombinovaním odtieňov)
 • výhoda oproti iným metódam (napr. keratín) - pri posunutí sa nemusia spoje odstrihnúť a vlasy sa tak neskracujú
 • dlhá životnosť vlasov - obvykle 8 posunutí aj viac (pri správnej starostlivosti!)
 • predlžovanie vlasov nano technológiou je najmodernejšia metóda v obore
 • vlasy si môžete osobne prezrieť na našej predajni na Vinohradoch - Korunní 20, Praha

Aplikácia / reaplikácia / odstránenie

Celková aplikácia je veľmi jednoduchá a šetrná, prevádza sa rovnako ako ProfiTape pásky sendvičovou metódou. Pásky sa jednoducho prilepia, ale aby bol spoj skutočne pevný, tak sa vo výsledku zataví žehličkou. Teplota žehličky môže dosahovať maximálne 80 stupňov, aby Vaše aj predlžené vlasy netrpeli. Reaplikácia “posunutie”, alebo odstránenie je rovanko veľmi šetrné. Na odstránenie pások sa používa odstraňovací roztok, zbytok lepidla odstraňujte olejčekom. Potom už stačí vlasy umyť, pripevniť novú pásku a sú pripravené na ďalšie predĺženie. Dôležité je, že sa konce nemusia strihať ako napríklad pri keratíne. To je maximálna výhoda, pretože sa vlasy neskracujú vďaka čomu nemusíte kupovať častejšie nové vlasy.


NanoTape - GARANCIA pevnosti spoja bez straty jediného vlasu:

 • Ultra jemné stredoeurópske vlasy
 • 100% ručná, precízna práca
 • Nanotechnológia - pevnosť, pružnosť a kvalita

 1. Ochranná polypropylénová textília

 2. špeciálne akrýlové adhezívum

 3. polyesterová terxtília

 4. špeciálne akrýlové adhezívum

 5. polyuretánová báza s integráciou vlasov

 6. spevňujúca nano sieť

 7. Tepelná reakčná páska

 8. polyuretánová báza s integráciou vlasov


Doporučujeme:

 • Zakúpiť celkom 4 balenia pások, pre ideálne predlženie vlasov je potreba 100 gramov vlasov

Vyberať môžete zo:

 • širokej palety farieb (až 24 odtieňov) a dĺžok 40 – 65 cm

Vlasové pásky NanoTape® sú určené len pre pre profesionálov, nemožno ich zakúpiť maloobchodne. Pokiaľ chcete tiež ponúkať stredoeurópske vlasy na páskach NanoTape® vo vašom salóne a máte záujem o VEĽKOOBCHODNÉ CENY môžete sa zaregistrovať TU. Po prihlásení sa vám zobrazia veľkoobchodné ceny a bude vám umožnený nákup.

K registrácii je potrebný vaše IČO, ktorým si overíme vašu prevádzku a podnikateľskú činnosť, prípadne iný doklad potvrdzujúci kvalifikovanosť vašej práce (napr. Výučný list, rekvalifikačný kurz a pod.). Po odsúhlasení registrácie dostanete ponuku so špeciálnymi veľkoobchodnými cenami. Garantujeme vám najnižšie ceny na trhu a ten najväčší výber vlasov v SR.

Tovar nie je v ponuke pre koncových maloobchodných zákazníkov. Ak vás tento produkt zaujal a páči sa vám metóda vlasové pásky - predlžovanie vlasov nanotechnológiou - môžete si vybrať jeden z certifikovaných salónov, ktorý túto metódu ponúka - MAPA TU.